Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy van ez az abortusz kérdés?

Hogy van ez az abortusz kérdés?

Figyelt kérdés
Pl. Ahol legális ott hogy működik? Bemegy az anya és akkor azt mondja nekem nem kell és kész? Vagy az apa is dönthet?
okt. 19. 10:34
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

18 "Vagy pont hogy egyedül akarom, vagy az anyja egyedül akarja?"

Itt nevelésre gondoltam.

okt. 19. 12:17
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

21-re


Ha az anya megtartja a terhességet, kb biztosan nála fogják elhelyezni a gyereket. De természetesen indíthat az apa is gyermekelhelyezesi pert. Ennek a vége háromféle lehet: 1. Anyának ítélik a gyereket és apa lathatasi jogot kap, 2. Apának ítélik és anya kap lathatasi jogot vagy 3. Megosztott elhelyezés lesz és mindkettőnél ugyannyi időt tölt q gyerek.

okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 babyboom567 ***** válasza:
92%

Csak extrém esetben vesznek el csecsemőt az anyától,és adják az apának.

Kb ha értelmi fogyatékos vagy gondnokság alatt van vagy kiskorú az anya.

okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: a férfinak rohadtul nincs beleszólása a gyerek életébe. Nem szólhat bele, hogy megszülessen e ha már megfogant, de ha megszületik, kutya kötelessége támogatni. Pont.
okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a nő vaginájába helyezed a péniszed, és beleejakulálsz, átadod neki az anyagodat, ezzel együtt a döntési jogot, onnantól ő rendelkezik fölötte.

Ha nem egyezik az akaratotok, vagy az abortuszt kell elfogadnod, vagy fizetési kötelezettséged van. Ennyi.

okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
De milyen fizetési kötelezettség? Nem tudok lemondani róla sehogy?
okt. 19. 20:20
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdező, nem mondhatsz le róla. Ez kötelezettség, gyerektartás a neve. Fizetned kell, mint a katonatiszt.


Ha nem akarod, akkor az anya bíróságra megy, és kötelezni fognak téged, akár visszamenőlegesen is. Levonják a fizetésedből, azaz letiltják, ha ellenállsz. Így is, úgyis fizetni fogsz.


Akkor is, ha nem akartad a gyereket, ha abortuszt akartál volna. A nő akkor is megtarthatja, és neked akkor is fizetned kell.

okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
#25 vagyok. #27 tökéletesen leírta, nincs is mit ragozni rajta.
okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor ha megkapom a büntetést de nincs rá elég keretem akkor lecsuknak?
okt. 19. 21:10
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Le hát, tartási kötelezettség elmulasztása vétséggel.
okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!