Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mire kell várni az abortusszal?

Mire kell várni az abortusszal?

Figyelt kérdés

5,5 hetesen az uh-n petezsákot láttak embriót nem, visszahívtak 10 nap múlva szerintük kicsi volt még a terhesség.

6 hét 4 naposan magánba petezsák embrió nélkül..

10 nap múlva 7,5 hetesen nagyobb a petezsák 23mm, embrió még mindig nincs. Azt mondta az Uh-n az orvos, hogy nagy valószínűséggel nem fejlődik a terhesség. 2 hét múlva visszahívtak akkor már 9,5 hetes leszek.

Én nem szeretném megtartani, és ezt mondtam is bent.

Van már egy 2 éves fiam és nála 6 hét 4 naposan gyönyörűen látszódott minden, problémamentes terhességem, szülésem volt, és emiatt is érzem, hogy most nagyon nincs rendben semmi.

Görcsölök erősen, meg akar jönni érzés, és mellé olyan hasi fájdalmaim vannam, mint mikor szültem a fiam. Jósló fájasok, csak nem annyira erősek. Folyásom is van, de azt is látom, hogy az sem a normális.

Érzem, hogy baj van a terhességgel, hogy szerintem elfogok vetélni. Ráadásul rettentően rosszul vagyok, rosszullét és stb. Konkrétan szenvedek, már alapból a tudat is nagyon rossz, hogy nem fejlődik a baba...

Kérdésem, hogy mire kell várni?

Ha elszeretném vetetni, akkor mire várunk az abortusszal?

Hagyjuk, hogy a természet végezze a dolgát? Én is jobban örülnék ennek, de az idő nagy úr...

Szeretnék már túl lenni rajta és nem tudom mire várunk..



okt. 7. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza egy héttel hamarabb, hogy rosszul is vagy. Szerintem addigra összeesik a petezsák és már ki tudnak írni műtétre.
okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, nem közlekedni akarok, de nem lenne könnyebb , hogy esetleg magától elmegy, mint hogy abortuszra menj? Tény, hogy ha műtétre kerül a sor az lényegében ugyanaz de azért mégsem...
okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én is abban bíznék, hogy magától menjen el.

De úgy érzem, már pedig szerintem amikor egy nő testében zajlik valami akkor ő azt megérzi, és úgy érzem nem fog magától elmenni. Úgy érzem magam, hogy továbbra sincs embrió, csak petezsák, de nem fog sajnos magától elmenni. Addig meg "szenvedek" és ezt egy 2 éves mellett nem tehetem meg. Szeretnék mindegy milyen formában, de túl lenni ezen. Mert sajnos még a baba sem fejlődik.

okt. 9. 12:38
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálom kérdező :( Ez a bizonytalanság borzalmas.


De sajnos tényleg nem lehet mit csinálni, várni kell. Mert nem mindegy, hogy élő terhesség vagy sem, más a procedúra. Tudom, hogy szeretnél túl lenni rajta, de sajnos most nincs mit tenni, csak az idegőrlő várakozás.


Kitartást kívánok!

okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!