Patau szindroma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai nap derult ki, hogy a pici angyalkank a hasamban patau szindromas, sajnos el kell tole koszonnunk. 14 hetes kismama vagyok.

Esetleg hasonlo kromoszoma rendellenessege volt valaki babajanak? A kovetkezo babavallalas jol zajlott?

Elore is koszi a valaszokat!


okt. 4. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szívből sajnálom! Az én kicsi magzatom Edwards szindrómás volt. Utána volt egy elhalt terhességem, de nemrég született egy csodás kisbabám. Sok erőt kívánok neked!
okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonjuk az egyutterzest! Sajnos nagyon nehez most nekunk, de “jobb” hogy most derult ki. Esetleg tudnal segiteni, hogy hogyan mukodott igy 12 het utan az elvetetes?
okt. 4. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még szerencsére meg lehetett oldani műtéttel.
okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom!


12. hét után meg kell szülni a babát, ami azért különösen nehéz mert még nem áll rá készen a szervezeted. De túl lesztek rajta és minden rendben lesz!


Egyébként a Patau általában nem öröklött betegség, szóval nagy valószínűséggel a következő babátoknak nem lesz ilyen betegsége.

okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg részletekkel tud szolgálni valaki a szülés kapcsán? Borzasztóan félek.
okt. 5. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Van egy Facebook csoport. Vetélés, missed ab. Nagyon sok történet van fent, illetve sokat segítenek a lányok. Illetve Élet Érzés Egyesület( régen Babagenetika). Nekik is van Facebook csoportjuk. Nekem sok erőt adott.
okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm! Közben rátaláltam a facebook-os csoportra! Picit izgulok, holnap kell befeküdnöm, csütörtök hajnalban pedig indítják a szülést.

Remélem mindsn rendben lesz.🙏🏼

okt. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!