Van itt olyan, aki a kovid miatt nem tudott menni abortuszra?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mesélte, hogy a környéken nem egy anyukáról hallott, akik a kovid miatt, hiába voltak határidőben, védettségi igazolvány hiányában és az ez miatti ügyintézési hátrány miatt kifutottak az időből.

Valamint ha pl a műtét előtti pcr teszt pozitív, akkor mégis mihez kezdenek? Meg kell szülessen a gyerek?



2021. dec. 1. 11:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy az volt a gond náluk hogy nem akartak fizetni a pcr tesztèrt?
2021. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Olyan nincs, hogy covid miatt kifutottak az időből. Ez ugyanis sürgősségi beavatkozás, nemes egyszerűséggel nem húzhatják az időt feleslegesen, covid ide vagy oda. Ha meg bizonyítottan a kórház/orvos hibájából csúszol ki az időből, akkor időn túl is megcsinálják. Olyan nincs, hogy valakinél nem végzik el az abortuszt, csak mert covid van.

Aki meg már nem kívántan terhes, annak eső után köpönyeg vagdalkozni, hogy hát védekezni kellett volna. Nyilván kellett VOLNA, ha az a volna ott nem volna, de ha az illető már terhes és nem akarja megtartani, azon csak az abortusz segít, amit pedig kötelesek elvégezni. Nem bökhetik oda, hogy védekezni kellett volna, ezzel ugyanis nem oldódik meg a probléma.


De elég esélyes, hogy más az oka van annak, hogy kicsúsztak az időből. Pl hogy későn kezdtek el intézkedni.

2021. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez baromság, ilyen egyszerűen nincs.

Mondjuk nem a 11. héten kell abortuszra jelentkezni, akkor nem fut ki az időből. Egyéb esetben ez csak kitaláció.

2021. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs védettségi, akkor egy PCR tesztnek ma már akár 24, de legkésőbb 48 órán belül is meglehet az eredménye, ezzel az 1 nappal szerintem az, aki időben kezdett intézkedni, nem csúszhat ki az időből. Itt szerintem is inkább a teszt kifizetésével vagy egyéb hanyagsággal volt probléma…
2021. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
6.os tipikus oltott vagy látom.
2021. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus oltott? :D
2021. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy az oltásnak már megint mi köze van ehhez?? Mindenkinek magánügye, hogy beoltatja-e magát vagy sem, ez az abortusznál semmit nem kellene befolyásoljon, azonkívül hogy kell egy teszt. De ugyanúgy elvégzik a műtétet az oltatlannak is. Nem értem miért kell kapásból a negatív felhang, hogy "persze még csak nem is oltatott", meg az ismerősöm oltatlan ismerősei nem a legértelmesebbek. Elárulom: nem csak az nem oltat, aki buta, nem intelligens/értelmes! Egy abortusznál meg pláne hanyagoljuk már a másik minősítését az alapján, hogy oltott-e vagy sem.
2021. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Utolsóval értek egyet. Szomorú, hogy mennyi primitív bunkó van ebben az országban. Még szomorúbb, hogy ezek szaporodtak is vagy fognak valamikor.
2021. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne? Emiatt nem csúszhat ki az időből nyilván. Ha pozitív a tesztje és lehet halasztani, akkor halasztják addig, míg negatív nem lesz. De ha nem lehet, akkor megcsinálják úgy is, ha covidos, csak beöltözik a személyzet.
2021. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy privát kórházban volt abortuszom tavaly télen.

Reggel bementem, csináltak ujj tesztet és úgy feküdhettem be.

Ha az pozitív lett volna elhalasztják a műtétet.

2021. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!