Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesség alatt altatás? Mandula?

Terhesség alatt altatás? Mandula?

Figyelt kérdés
Volt akinek valamihez kellett a terhességtől függetlenül? Megcsinálják? Lehet, hogy ki kell venni a mandulámat. Olyan volt valakinek terhesen? Nekem még semmilyen beavatkozásom nem volt.

2017. máj. 9. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mandulaműtéthez nem altatnak.
2017. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Végeznek műtétet kismamán is. Igaz még nem voltam terhes de engem nem altattak mandulaműtétnél,csak érzéstelenítettek.
2017. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Mandulaműtétnél tuti nem altatnak, ha terhes vagy, ha nem.
2017. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval megcsinálják. Pedig nekem azt mondták, csinálnak altatással is és anélkül is.
2017. máj. 9. 17:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint megcsinálják magát a műtétet, erre gondoltam.
2017. máj. 9. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2007-ben vették ki a mandulám akkor 17 éves voltam. Altatásában vették ki, nem is kérdezték mit szeretnék.

Azt nem tudom várandósok mennyire műthetők, szerintem ha nem olyan vészes akkor utána műtenek csak.

2017. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki betölti a 18-at nem alkalmaznak altatást.
2017. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vetesd ki, hacsak nem élet-halál kérdés. Ha lehet, inkább halasszátok. Az altatás nagyon rosszat tesz a babának, ezért van az is, hogy a császár nem altatásban történik (csak vészhelyzetben). De az érzéstelenítés meg a gyógyszerek se használnak.
2017. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség, hogy 18 éves kor felett nem altatnak! Ezt honnan vetted?! Mikor nekem érzéstelenítéssel csinálták, a 40 éves szobatársam altatást kért, és így is történt a műtét! Viszont kismamát biztosan nem fognak altatni.
2017. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért? Ez veszélyes? Még sosem altattak.
2017. máj. 9. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!