Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lassan növő szikhólyag mire...

Esztu81 kérdése:

Lassan növő szikhólyag mire utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hasonlót tapasztalt valaki? Legutoljára 07.09-én jött meg. 08.05-én,igaz halványan,de pozitív tesztem lett. Tegnap 09.07-én a digitális ugyancsak pozitív 3+ hetes terhességet jelezve. Aggódok viszont,mert 10 napja a doki 10 mm-es petezsákban 4mm szikhólyagot látott,s tegnap is csak 5mm volt. Azaz bő egy hét elteltével. Naptár szerint már 8+ hetesnek kellene lennem. Ok,ha szabályos a ciklus,akkor 6. De hát már akkor is látszania kellene embriónak,nem? Vagy ha nem középidőben fogant,akkor nem feltétlen? Viszonylag szabályos a ciklusom,bár az utóbbi időben,mintha csak 25-26 nap lett volna. 16. és 21. napján is együtt voltunk a párommal. Lehet,hogy a vége felé fogant,s mégis kimutatta a teszt? Kb egy éve már volt egy missed ab. A doki tegnap azt mondta,hogy nem jellemző,hogy egymás után tünetmentesen kétszer is elhalna a terhesség. Ti heteket,méreteket illetően mit tapasztaltatok?

2016. szept. 8. 06:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát eldőlt. Hétfőn befekszem a kórházba befejezni a terhességet,mert elhalt. Szinte magzati stádiumig se jutott el. -Tokét napja már vérezgetek is :'( De a kicsi lányom,és a családom erőt ad. Csak előre sszabad tekinteni...
2016. szept. 15. 04:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is így jártam nyár elején. Nekem is a kicsi lányom adta a legnagyobb erőt, hogy túl legyek rajta és a jövőre koncentráljak. Két mensi és már próbálkozhattok is újra! Mi már bele is vágtunk. :)
2016. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!