Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lassan növő szikhólyag mire...

Esztu81 kérdése:

Lassan növő szikhólyag mire utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hasonlót tapasztalt valaki? Legutoljára 07.09-én jött meg. 08.05-én,igaz halványan,de pozitív tesztem lett. Tegnap 09.07-én a digitális ugyancsak pozitív 3+ hetes terhességet jelezve. Aggódok viszont,mert 10 napja a doki 10 mm-es petezsákban 4mm szikhólyagot látott,s tegnap is csak 5mm volt. Azaz bő egy hét elteltével. Naptár szerint már 8+ hetesnek kellene lennem. Ok,ha szabályos a ciklus,akkor 6. De hát már akkor is látszania kellene embriónak,nem? Vagy ha nem középidőben fogant,akkor nem feltétlen? Viszonylag szabályos a ciklusom,bár az utóbbi időben,mintha csak 25-26 nap lett volna. 16. és 21. napján is együtt voltunk a párommal. Lehet,hogy a vége felé fogant,s mégis kimutatta a teszt? Kb egy éve már volt egy missed ab. A doki tegnap azt mondta,hogy nem jellemző,hogy egymás után tünetmentesen kétszer is elhalna a terhesség. Ti heteket,méreteket illetően mit tapasztaltatok?

2016. szept. 8. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hàt ez nem hangzik jól. 8 hetesen ennél már többnem kéne lennie, de a fő hond, hogy 10 nap alatt szinte semkit nem nőtt.
2016. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Inkább ezen aggódom én is. 10 nap alatt többet kellett volna fejlődnie szerintem is. A doki ettől függetlenül pozitív volt. Jajj,most egy hét para...
2016. szept. 8. 08:51
 3/12 Lilien09 válasza:
59%
Sajnálom, de tényleg nem jó eredmények. Átlagban napi 2 mm-t kellene nőni. Nekem is két elhalt terhességem volt, egy éven belül. Hematológia megállapította, hogy az erek nem tudnak rendesen kialakulni, azért. A dokid azt mondta, hogy minden rendben van?
2016. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott,hogy a szikhólyag jó jel. Sztk-ban voltam. Jövő héten megyek egy magándokihoz.
2016. szept. 8. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Azért azt mondjàtok màr el nekem,hogy a szikhólyag,hogy a fenébe nőne naponta több mm-t?????


Nem vagy 8 hetes terhes(egyébként 9 az a 8, de mindegy)


Most vagy kb 6 hetes, 10 napja 4+ vagy max 5 hetes. A szikhólyag normàl méretű. A napokban kell az embriónak làtszania és mostantól minden nap 1 mm-t nőnie, tehàt ahány nap múlva mész annyi mm- nek kell lennie kb a babànak. Ha nem ìgy lesz az gáz.

Mostani problémàra az utalna ha a petezsàk sem nőtt volna-erről ugye nem adtál infót. De akkor a doki is mondta volna,hogy baj van.

2016. szept. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szikhólyag MAXIMUM 6 mm egészséges terhesség esetében.
2016. szept. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5.,6., köszönöm,azért kicsit bízom én is. Ha a mensi előtt,azaz későn fogant,akkor én is így saccoltam az idejét. Most már csak győzzem kivárni a jövő hetet.
2016. szept. 9. 05:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Augusztus 5-én már pozi tesztje volt tehát már akkor legalább 3,5 hetes terhes volt de inkább 4. Azóta több mint 1 hónap eltelt. Hs 6 hetes lenne akkor nem lehetett volna akkor pozi tesztje.
2016. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 hete lett pozitiv a tesztje a kerdezonek. Pozitiv tesztkor van szo kb 4 hetes terhessegrol. Szoval ha meg koran is lett pozitiv a teszt (bar mensi szerint nem), akkor is alaphangon 8, de inkabb 9 hetes terhessegrol van szo.

Nem hiszem, hogy szoba johet a "kesobb fogant" elmelet sajnos, mert akkor nem tesztelt volna tobb mint egy honapja pozitivat.


Kerdezo, nagyon sajnalom, de szerintem itt mar latszodnia kellett volna embrionak az elso uh-n is, ha rendben lenne a terhesseg.

2016. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Az a baj,hogy aggyal tudom,hogy az utolsó hozzászólónak nagyon igaza lehet,de szívvel még bízom abban,hogy talán mégis valami rosszul látott a doki. De erre kicsi az esély sajnos :'(. A tüneteim azóta mi díjuk csak erősítődtek. A mellem majd szétszakad,a hányinger szinte állandó. Bár az is lehet,hogy ez már csak pszichoszomatikus,mert annyira szeretném,hogy minden rendben legyen. :(. Azért ha van infóm,azt megosztom veletek. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2016. szept. 11. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!