10 honapos ikreim vannak - el kell mennem vervetelre, mert ujra terhes vagyok - nem tudom kire bízni oket, gyerek orvos levehető a vert es le adhatom a laborban?
Figyelt kérdés
Terhesen se engednek előre pláne nem gyerekekkel / es keltem oket korán2015. máj. 1. 12:06
11/12 anonim 



válasza:





Minden elismerésem. A két lányom között 18 hónap van, a kicsi most 2 hónapos, még mindig túlélésre játszunk. nehéz volt a terhesgondozást is megoldani, pedig van 1-2 segítség.
12/12 anonim 



válasza:





Én tavaly nyáron jártam sokat dokihoz. Akkor töltötte a négyet a lányom, és én vittem be mindenhova (kivéve nőgyógy).
Sőt, a szülés utáni hathetes kontrollom pont beleesett egy oviszünetbe. Jött velem mindkettő. Ekkor szépen paraván mögött voltam, a nagy bélyegzővel játszott az aszisztensnővel, a kicsi aludt. :) Sajnos máshogy nem tudtam megoldani.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!