Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez hogy működik Székesfehérváron?

Ez hogy működik Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Most költöztem Székesfehérvárra.Menzesz alapján 2 nap múlva töltöm a 10.hetet.Holnap kell mennem újra,mert 2 hete még nem volt szívhang.Olvastam,hogy sok féle vizsgálatot elvégeznek a terhesség megállapításakor,de mikor ott jártam,azt tapasztaltam,hogy 1-2 percnél senki sem időzött tovább bent.Fognak időt szakítani az első vizsgálatokra?A Várkörúton voltam.
2014. jún. 24. 15:12
 1/4 anonim válasza:

Szia! én is "nemrég" költöztem ide... 1 éve... és én is pár nap múlva töltöm a 10.hetet.

Nekem a dokim Dr Szakács Szilvia.

Rendes nőgyógyászhoz nem is mész csak oda a védőnői központba?

2014. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?Magánba?Még nem tudom.Lehet jobb lenne,mert így nem igazán voltam elégedett.Gyorsan megnézett uh-n és ennyi volt.Se kenetvétel nem volt,se semmi más.Adott még vérvételekre beutalót,és ennyi volt.
2014. júl. 2. 09:20
 3/4 anonim válasza:

Szia! Igen magánhoz. Nekem mondjuk evidens volt, amikor pozitív lett a teszt, hogy elmegyek az állandó nőgyógyászomhoz, hogy ő kezdje el a vizsgálódást.Én igen magán rendelésére járok, de természetesen ez sokaknál pénztárcafüggő.


Nem tudom hány hetesen voltál a nővédelmibe, de a kenetvételt az elején nagyon nem is csinálják a jobb helyeken, mert sokan a "babrálás-tól" elvetélhetnek, szóval szerintem az egy jó pont, hogy nem piszkáltak olyan "fiatal" terhesen. Az hogy mennyire alapos? hát sztks rendeléstől mit vár az ember?


Se az uh gép nem olyan korszerű, mint egy magánrendelőben, s nekem az sztk-s rendeléseken mindig az volt a véleményem a dokikról, hogy magasról leszarnak. Ők akkor is megkapják a fizu-t ha lelkesek, de akkor, is ha immel-ámmal dolgoznak.


Az első vizsgálaton, ami 6.5 hetesen voltam: volt hüvelyi uh, szépen dobogott a kis szívecskéje, kaptam képet, nézegettük, elmondta hol a feje, teste stb. Aztán megnézett hüvelyileg, de csak annyit, hogy van e folyásom. Mondom a jobb helyeken az elején nem nagyon vesznek kenetet.

2014. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem még a monitort sem fordították oda...Talán majd a 12 hetesen.
2014. júl. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!