Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan működik Székesfehérváro...

Hogyan működik Székesfehérváron ez az nst-s dolog?

Figyelt kérdés
Most megyek majd először, de semmit nem tudok róla.Minden infó érdekel.Be kell-e jelentkezni előre, hány órától meddig van rendelés,milyen napokon,helyileg merre találom, milyen osztályon stb...Köszönöm:)
2010. febr. 8. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A "régi" kórház bejáratán kell bemenni, és rögtön az első épület lesz az, ki is van írva, hogy szülészet-nőgyógyászat stb. Lent van a földszinten, ahogyan bemész az ajtón a jobb kezed felől egy üveges ajtó. Leghátulra kell menni, ki van írva az ajtóra, hogy NST. A papírt befogják szedni. :)
2010. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell bejelentkezni. 7 órától van a rendelés, azt hiszem két óráig. Én mindig 7-re odamentem, így viszonylag korán végeztem. Ha bemész a jobb oldali ajtón, egyből van egy sorszám-automata. Ott meg kell nyomni, hogy NST. Az utolsó ajtóhoz kell menni. Sorszám alapján fognak hívni. Ott oda kell tartanod a pocakodhoz egy kis érzékelőt (nem tudom mi a neve), és a kezedbe adnak egy valamit, amit meg kell nyomni, ha érzed a baba mozgását.

Ja, meg vizeletet is kell vinni, azt oda kell adni a hölgyeknek. Ha végeztél, odaadják a papírt, és kint kell újra várnod, hogy a mellette lévő szobába is behívjon a doki. Ő megnézi a papírt, és beleírja a kiskönyvedbe, hogy mikor kell legközelebb menned. Meg nekem ott adták oda a mozgásszámlálós papírt is.

Na, azt hiszem ennyi :)

2010. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hűha..hát köszönöm lányok az infókat:)
2010. febr. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!