Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári Nővédelmi...

Székesfehérvári Nővédelmi Központról szeretnék érdeklődni, milyen ott most az ellátás?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve nem voltam ott. Lehet még menni, időpont nélkül (tudom akkor jó korán kell menni), vagy már mindenképpen kell kérni időpontot?

Melyik orvost ajánljátok onnan?


2013. júl. 8. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég vegyes róla a véleményem.

Én is 2-3 éve járkáltam oda először. A tömegnyomor nem változott, mert továbbra is csak ott adnak laborbeutalókat tudtommal. Kevés a szék, és sok férfinak, kísérőnek van képe leülni, míg a kismamák állnak.


Most is járok oda a legkisebbel, orvost nem tudok ajánlani, mert csak beutalókért megyek.

Nekem a védőnőm ajánlotta, hogy még így is kérjek időpontot telefonon. Nos, a telefonban azt mondták, hogy nem tudnak időpontot adni, menjek oda korán,aztán majd sorra kerülök... Múlt héten, mikor mentem, akkor az első kérdés az volt, van-e időpontom, ha nincs, akkor jöjjek szépen vissza másnap, mert aznap már nem fogok bekerülni (ekkor reggel fél 9 volt). Úgy kellett könyörögni, hogy ne küldjenek el, mert a két kisgyerekemtől nem tudok állandóan hozzájuk járkálni. Erre a kartonzós úgy érezte, hogy baromi nagy szívességet tesz, még a fejemhez is vágta, hogy jó, de ilyen többet nem lesz ám, ő megjegyzi a kismamákat.


Talán ami még régen nem volt, az az, hogy délelőtt 10-ig oda kell érni, különben elküldenek. Megjegyzem, vannak tényleg rendes dolgozók, akik ennek ellenére beengednek, ha valóban csak egy beutalóért mész. Meg az is jó, hogy rokonnak kiadják a leleteket, ha vki nem tud érte bemenni.

2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bácskai dokit dícsérték. Én mindig időpontra mentem, úgy nagyon gyors az ellátás. Tavaly nyáron nem lehetett időpontot kérni a szabadságolások miatt, úgyhogy a beutalókat a háziorvostól kértem, és a kötelező uh-ot magánúton intéztem el. Pont akkor volt a 2 hónapos rosszullétem, úgyhogy képtelen voltam ott órákat várni.
2013. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap voltam, lényegében semmi sem változott. Igen, a tesóm is a Bácskai dokit ajánlotta, de tegnap nem rendelt, így Dr. Schwarzinger doktornál voltam.

Jó korán odamentem, már 7 óra előtt, így 9-re végeztem. Időpontot nem tudnak adni, csak augusztusra:(

Az asszisztensek stílusa semmit sem változott!

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 10. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy apámnak ma nem adták ki a laboreredményemet, holott anyukámnak régebben simán odaadták. Semmi rendszer, semmi logika nincs náluk.

Most mehetek ki a hőségben a két gyerekkel, 32 hetesen, szuper! :)

2013. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!