Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megkérhetem a védőnőt, hogy...

Megkérhetem a védőnőt, hogy beszéljük át a babaápolás alapjait?

Figyelt kérdés
Sajnos az ismeretségi körömben nincsen pici baba. Annyi tapasztalatom van csak, hogy a húgom és pár unokatestvérem körül segítettem, de hát ez nem az igazi. A köldöcsonkápolás például teljesen kimaradt nekem. Nem fogja azt gondolni, hogy alkalmatlanok vagyunk a szülői feladatokra, ha megkérem erre? Az első pár hétben egyébként anyukám itt lesz velünk édesanyám, hogy segítsen, de én nyugodtabban várnám a babát, ha én is tisztában lennék legalább az alapokkal.
2013. júl. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kèrdezz, az is "dolga", hogy válaszol.
2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megkérheted.
2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Már a kórházban a csecsemősök is megmutatják!

Viszel nekik egy ajándék csomagot, egyből készségesebbek, s megmutatják a fürdetést, pelenkázást, köldök ápolást, szoptatást...

Mindent!!!

2013. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a kórházban is megmutatják, én sem tudtam hogyan kell, viszont fürdetésről, pelenkázásról találsz videókat is. Én sokat néztem előtte, a pelenkázást is kipróbáltam egy játék mackón, meg a szoptatásnak is utána olvastam még szülés előtt (mellre tétel, szopi pózok, stb.), sokat tájékozódtam előre, de jól is jött. Baba ápolásról is vannak videók, ahol egy védőnő egy kisbabán bemutat dolgokat. Szóval a netről rengeteg jó dolgot össze lehet szedni.
2013. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!