Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megkérhetem -e a dokimat?

Megkérhetem -e a dokimat?

Figyelt kérdés
Már van két gyermekem, szeretnénk harmadikat, de én már nem szeretném természetes úton megszülni, a második szülés kicsit betette a kaput lelkileg nálam. Megkérhetem az orvosom a császárra, vagy azt csak indokolt esetben végzik el?

2013. ápr. 12. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem de van az az orvos aki sok hálapénz mellett talál indokot rá.
2013. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a sógornőm 3 gyereket szült, kijött a sérve, pont egy orvos mondta neki, hogy az utolsót nyugodtan császárral is szülhette volna.
2013. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mindkét gyerkőcöt ennél a dokinál szültem.
2013. ápr. 12. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dokifüggő...
2013. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg és max nemet mond. Veszíteni valód nincsen.

Ha nála szülted az első kettőt is akkor szerintem meg fogja érteni, hogy a harmadikat miért szeretnéd császárral.

2013. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szsuzs ***** válasza:
nem vagy egyedül, aki a 3.-nál parázik be...nézz csak utána...én is elvileg 1 héten belül szülök, kórházat váltottam, csak hogy EDA-val szülhessek...
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!