Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bajcsiban tudnátok ajánlani...

Bajcsiban tudnátok ajánlani jó orvost, terhesgondozáshoz és szüléshez?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudunk neki túl sokat fizetni, körzetileg oda tartozok, így nem bánnám ha a terhesgondozás ingyenes lenne, a szülésért pedig nem kérne túl sokat.

2013. máj. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem ide tartozom.


Nem akarlak elkeseríteni, de én úgy tudom hogy válogatni csak akkor lehet, ha magánrendelésre jársz, ami fizetős- a szülés pedig ennek általában a tízszerese.


Az előző dokimnál 9.000/ alkalom volt az ár. Ez szülésnél 90.000 ft-ot jelent. Aztán költöztünk. A mostaninál 8.000/ alkalom, szülés: 80.000. Így szokott működni.


Én nem tudok olyan esetről, hogy egy orvost ingyen is meg lehet fogadni. Olyanról hallottam, hogy nem köti ki a fix összeget szülésre. De hogy mindent tök ingyen és szülésért annyit amennyit akarsz... Ilyen kombinációról még nem hallottam. Persze lehet, hogy van.

2013. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát a "legolcsóbb" doki a Bajcsyban 70.000ft,és alkalmanként 7000ft.
2013. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a Bajcsyba járok terhesgondozásra. Dr.Oláh Orsolyához!Alkalmanként 5000 forint,a szülés 60.000 forint nála.Csak ajánlani tudom,nagyon rendes,közvetlen,mindent meg lehet vele beszélni.

40hkm

2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves 2. ki az a doki? (a 70.000-es?)
2013. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,a kicsi offért én is orvost keresek:)

Oláh Orsolya doktornőnek van magánrendelése?Ha igen,tudsz mondani elérhetőséget?

2013. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de láttam már a nevét más régebbi kérdésekben, és ott fent volt a tarifája is meg talán az elérhetősége is. Szerintem ha felmész az egészségház vagy a kórház oldalára megfogod tudni az elérhetőséget. És én mikor időpontot kértem annak idején a kórházba akkor megkérdezték melyik orvoshoz. Mi végül másik kórház mellett döntöttünk.
2013. máj. 19. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja most látom, a 3-asnak írj privátban ő biztosan segít neked.
2013. máj. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!