Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesgondozáshoz és szüléshez...

Terhesgondozáshoz és szüléshez szabad kórházválasztás van?

Figyelt kérdés
Ha magándokid van, gondolom, akkor ott szülsz, ahol ő van. De ha nincs magánorvosod, akkor abba a kórházba mehetsz, amelyik neked szimpatikus? Vagy itt is le vannak osztva kerületre? (Budapest)
2011. febr. 19. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem bárhová mehetsz!
2011. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pl, ha neked beindul a szülésed, mondjuk Nyíregyházán, nem fognak Debrecenbe küldeni!
2011. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak hasonlatként írtam, mert nem vágom a pesti rendszert...
2011. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem pesti rendszer, egész ország rendszer:)

Oda mégy szülni, ahová akarsz. Pesten belül meg pláne, mert itt annyira nincsenek távolságok.

Hiába vagy zuglói, ha neked a Szent Imre tetszik, akkor oda mégy szülni.

2011. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, elvileh így van. Budapesten nem is fognak kötözködni. Vidéken kicsit másképp veszik. :(

3 hete kórházba mentünk a korai, 6 hetes terhességemmel. Épp megyehatáron lakunk. A megyeszékhelyünk 35-40 km-re van, a másik megyeszékhely kórháza 15 km, nyilván oda mentünk lázzal és erős görcsöléssel és számon kért az orvos, hogy mit keresünk ott. Persze végül elláttak, de akkor is felháborító!!!

Viszont Budapesten szültem, ezúttal is oda készülünk. Nem számítanak a kerületek, körzetek! :)

2011. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 7hete szültem és a szobatársam Veszprém megyében lakott és itt szült pesten,mert az ő településükhöz közeli kórházról nagyon rossz tapasztalatai voltak és ezért inkább idejött.
2011. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!