Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nőgyógyász, aki látott már...

Nőgyógyász, aki látott már IV-es tisztasági fokot?

Figyelt kérdés
Ismertek Budapesten olyan nőgyógyászt, aki látott már ilyet?
szept. 17. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután csak III -ig van a skála, senki nem láthatott
szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak III-ig van. Van ahol V-ig is írják. Kis utánajárással ezt még megtudtam, nem is ez volt a kérdésem. Mit ad isten a leletemen IV-es van, és orvos válaszol rovatok alapján arra jutottam, hogy nem én vagyok az első ilyen a világtörténelemben, tehát valószínűleg nem elírás.
szept. 17. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van nőgyógyász aki látott ilyet. Írni fog fel valószínűleg egy komolyabb kezelést és ennyi.
szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, az enyém nem írt fel rá semmit. "Jóvanazúgy."
szept. 17. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sürgősen menj el máshoz. Az ilyet kezelni szokták, majd 3 hónapra rá megint kenetet venni. Nekem a legrosszabb 3as volt méhszájsebbel. A gyulladás elmúlt, a méhszájsebnek idő kellett, de az is elmúlt.
szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!