Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző hét hétfőn pozitívat...

Előző hét hétfőn pozitívat teszteltem, szombaton barnás folyásom volt kb.1cm-es a tisztasági betéten. Ma voltam nőgyógyásznál. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Ma is és tegnap este is volt barna folyásom.A nőgyógyász azt mondta,hogy a korai vetélés jele is lehet.Most szedem a duphastont
2009. jún. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mondta azt is a doki, hogy sokat feküdj, szedjél még C-vitamint és Ca pezsgőtablettát is. Nagyon vigyázz magadra! Egyébként nem feltétlenül jelent bajt. Ha beírod itt a keresőbe, hogy: barnázás terhesség, akkor jó pár kérdést fog kidobni, ahol olvashatsz ilyen eseteket - nagy részük probléma nélkül, egészséges babóval végződött! :)) Szóval fel a fejjel, csak pozitívan, és tényleg nagyon sokat pihenj!
2009. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt, engem is veszélyeztetettként kezeltek, ez az orvosi protokoll az ilyen "barnázós" kismamákkal kapcsolatban. Kaptál gyógyszert, figyel rád a dokid, rendben lesz minden!

18 hetes

2009. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm gyors válaszod,a c vitamint nem mondta,és a pezsgőtablettát sem.Szedem az elevitet a magne b6-ot,meg mától a duphastont.
2009. jún. 22. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó bekezdésben írja a nagy adagú C-vitamint, vagy Rutascorbint (ez recept nélkül kapható - ha gondolod, keress rá!).

[link]

A Ca pezsgőtabletta pedig a baba egészséges csontrendszerének fejlődéséhez kell:

[link]

Minden jót Nektek! :)

2009. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is igy kezdtem.4-5 hetes terhesen 3 napig barnáztam.a doki azt mondta h nyugodjak meg,nem szabad idegeskedni.nem irt fel semmit és veszélyeztetettre sem vett.csak annyit mondott h pihenjek sokat.most már 31 hetes terhes vagyok.
2009. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszokat,és a bíztatást.Remélem minden rendben lesz.Hiszen 9hónapot kellett várnom erre a csöppségre.
2009. jún. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!