Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magándoki adhat veszélyeztetet...

Magándoki adhat veszélyeztetett terhességről bármilyen papírt/igazolást, hogy a háziorvosom 9es kóddal kiírjon táppénzre?

Figyelt kérdés
szept. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adhat.
szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adhat, nekem is adott.
szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha van már szívhang bármilyen jött ment indokkal kiírnak táppénzre akkor is ha nincs rá okod...
szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as! Azért nem mindenki... Én vendéglátásban dolgoztam. 25 hetesen jeleztem a dokinak, hogy fizikailag már nem igazán bírom, a 8 óra ácsorgást. Azt mondta, hogy amíg nincs görcs, vagy vérzés, addig nem indokolt a táppénz. Eltelt 4 hét, elkezdtem vérezni. Csak onnantól kaptam papírt.
szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# akkor miért nem mentél másik dokihoz? Ez a te hülyeséged volt. Jó, hogy nem lett semmi gond.
szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, csak akkor még jóval fiatalabb voltam, túlságosan lelkis meg ilyesmi. Nem tudtam, hogy hogy működnek ezek a dolgok, ráadásul egy nagy nevű orvos volt, így hagytam magam... Azóta eltelt 10 év, szóval már nem hagynám magam így lerázni.
szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# ennek örülök
szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!