Ez így normális?

Figyelt kérdés

Testvérem múlt héten volt a 18.heten a genetikai ultrahangon. Nem tudtak megnezni a kicsit rendesen, mert úgy volt fordulva. Most szerdára hívták vissza. Megint nem tudta megnezni az orvos, elküldte csokit enni, de utána sem. Mikor múlt héten nézték és amit le tudtak mérni, az alapján 1 héttel kisebbnek számolták. Most az orvos azt mondta nem foglalkozik a méretekkel, menjenek el szív ultrahangra. A vesejet meg a szívét sem tudta rendesen megnezni. Kb semmi nincs az ambuláns papíron, csak maga a szívverés gyakorisága.

Én kétszer voltam terhes, de sosem hagyta ennyiben az orvos, ilyet meg aztán végképp nem mondott. Ha kellett, újból elkuldott enni, sétálni.

Tesóm azt mondta, lehet, hogy már nem is kap úgy időpontot, hogy a szívultrahangot meg tudjak csinálni. Ti mit tennétek? Lehet, hogy én viszek túlzásba, de én biztos elmennek maganba, hogy nézzek meg rendesen. Most 20 hetes a tesóm.



júl. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp elmennék magánba. Lehet, sőt reméljük, hogy semmi baja a babànak, de mi van ha mégis? Megtartanànak egy beteg babát? Terhesség megszakítás a 24. Hét betöltése után már nem lehetséges, akkor sem ha beteg. Egy magzatvíz mintavétel eredménye 3 hét. A gyors teszt része 3 nap , de az "csak" down, patau, Edwards...van még sajnos rengeteg rendellenesség. Én elmennék egy jó szakemberhez, de nem biztos, hogy fog kapni időpontot 🫤
júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Trisomy teszten voltak, ott rendben volt minden. Magzatviz mintavetelt a tesóm elutasitotta, a kora miatt javasolták neki (39 éves).
júl. 27. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek egy magánt és mondjátok el, hogy mi a helyzet. Normálisak szoktak lenni és megpróbálnak álltalában valahova berakni az időpontok között.

Nálam se tudta rendesen megnézni, aztán addig cseszegették meg sétáltattak, csokiztattak, kávéztattak amég nem fordult jól a baba. Én ezért jártam magánba eleve.

júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezaz, ezért is dühít fel, hogy így elküldték. Engem is elküldtek 25 percre sétálni, enni, inni. Ráadásul államiban. Ő meg úgy tűnik kenytelen magánba menni, hogy rendesen megnezzek a kicsit.
júl. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!