Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győri kórházban hogy zajlik a...

Győri kórházban hogy zajlik a terhesség megállapítás?

Figyelt kérdés
Kértem időpontot a nőgyógyászatra terhesség megállapítasra. Akkor ott meg is csinálják az utrahangot vagy egy másik napra kell majd időpontot kérnem ultrahangra?

#ultrahang #Terhességmegállapítas
máj. 26. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es/10-es: de TERHESSÉG megállapításra megy, azt meg nem lehet másfajta vizsgálattal. Bemegy, elmondja, hogy volt egy pozitív tesztje, a nőgyógyász meg ahelyett, hogy megvizsgálná ad neki másik időpontot az UH-ra? Nincs a nőgyógyászati szakrendelésen egy hüvelyi UH készülék? Jó elcseszett kórház lehet ha tényleg így működik.
máj. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Így van, nincs ultrahang a nőgyógyászaton. A kórházon belül van egy másik külön rendelő, ha sürgős a gond, oda átküldenek, pl. én voltam bent barnázással. Megvizsgáltak, majd kaptam egy beutalót sürgősséggel, átcaplattam az ultrahanghoz, ahol a szonográfus megnézett, adott egy leletet, majd azzal vissza a nőgyógyászatra. Sajnos így működik és a terhesség megállapítása nem sürgős, ha nincs probléma.

#9 voltam

máj. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11-es nem tudom, hogy van-e a szakrendelésen ultrahang gép. Ezért is tettem fel a kérdést, mert amikor szükségem volt nőgyógyászati utrahang vizsgálatra, a kórház másik részlegére kellett időpontot kérnem beutalóval.
máj. 27. 03:53
 14/14 anonim ***** válasza:
#11 Sajnos még léteznek ilyen elcseszett kórházak, és mellé léteznek olyan emberek akik ezt normálisnak tartják... Nálunk utoljára a '90-es években volt olyan, hogy gyerekként hasfájással ugyanarra az UH gépre vártam, mint a kismamák...
máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!