Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győri kórházban hogy zajlik a...

Győri kórházban hogy zajlik a terhesség megállapítás?

Figyelt kérdés
Kértem időpontot a nőgyógyászatra terhesség megállapítasra. Akkor ott meg is csinálják az utrahangot vagy egy másik napra kell majd időpontot kérnem ultrahangra?

#ultrahang #Terhességmegállapítas
máj. 26. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség megállapítás az hüvelyi ultrahang. 7 hetes terhességnél korábban nem érdemes menni.
máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruáció szerint 8 hetes leszek, amikor orvoshoz megyek.
máj. 26. 12:00
 3/14 anonim ***** válasza:

1#


Akkor már 100% látják van-e élő terhesség.😉

máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az érdekelne, hogy ott meg is csinálják vagy kérnem kell időpontot ultrahangra?
máj. 26. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
A terhesség megállapítás = hüvelyi UH. Így állapítja meg, hogy van-e élő terhesség.
máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1#


Biztos nem beszélgetésre adtak időpontot. Én időpont nélkül mentem, mert véreztem és még akkor is megvizsgáltak.

máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hogy itt irogatsz nekem, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Nem hülye vagyok, csak amikor ultrahangra mentem a kórházba más okból kifolyólag, nem a szakrendelésen csinálták meg, hanem az e èpületbe kellett időpontot kérnem ultrahangra beutalóval.
máj. 26. 17:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Hupaszmeg


A terhesség megállapítás = hüvelyi UH


Ez a válasz.

Szerinted hogy állapítják meg a terhességet? IQ teszttel? Ultrahanggal.

máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne támadjatok màr! Én értem mire gondol, nálunk is úgy működik,hogy nőgyógyászat, elmész az időpontra, megvizsgál, majd adnak külön időpontot ultrahangra tök máshova, ráadásul kb. 1-2 héttel későbbre általában. Én ezért mentem magánba, ott egyszerre letudtam. 🙂
máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm, végre valaki érti, hogy mire gondolok. 🙂
máj. 26. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!