Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3,5 éve csak megszakítással...

3,5 éve csak megszakítással vagyunk együtt. Nem furcsa, hogy nem "csúszott" még be a baba?

Figyelt kérdés
4 Éve vagyunk együtt. Az elején szerencsétlenkedtünk gumival, meg kúpokkal, aztán már csak annyi volt, hogy egyszerűen "kivette a pillanatban" . Eleinte tartottam tőle, hogy csak nehogy... Aztán ahogy telt az idő, már nem idegeskedtem rajta, az elmúlt fél évben, meg elkezdtem gondolkozni, hogy miért nem jött még össze véletlenül sem? Most már nem lenne gond, téma, hogy lassan lehetne majd. A körülöttem lévők többen jártak úgy, hogy lábon kihordtak egy szívinfarktust, hogy basszus terhes lettem, pedig belém se ment. Tudom, hogy nem biztonságos. Megeshet, hogy probléma van köztünk?
2016. dec. 20. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi is úgy voltunk vele, hogy ha akar, akkor jön, megszakítással védekeztünk két évig. Utána adottak voltak a körülmények, és élesben ment.

Egy év után elmentünk dokihoz, mert nekünk nem sikerült a baba. Nem talált egyikünknél sem semmit, minden teljesen rendben van, makk egészségesek vagyunk, és mégsem jön össze.

Egyelőre várunk még egy évet, hátha sikerül természetes úton, aztán nem tudom. :(

2016. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk is bevált eddig vagy 12 éve, mínusz a 2 tervezett próbálkozás/terhesség ideje (az első a második, a második a nyolcadik hónapban jött össze). Gumival mi is szerencsétlenkedtünk az elején (na ott kellett egy esemény utáni), hormont nem szedhetek, kúpokat és krémeket nem olvastam megbízhatónak, spiráltól félek, meg egyébként sem értek egyet a működésével - szóval ez a kisebbik rossz részünkről. Egyelőre nem akarunk több gyereket, de ha "becsúszna", megtartanánk. Talán ha betöltjük a 40-et, valamelyikünk elkötteti magát.
2016. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2 évig védekeztünk így. Nálunk se lett volna gond ha becsúszik. Nekünk is akkor jött csak össze amikor akartuk 3.hónapba.
2016. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én megszakítást "alkalmazva" lettem terhes 1 év után...
2016. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi évig védekeztünk így ,most telet el az első hónap, hogy élesbe próbálkozunk ,de ez a hónap sikertelen lett.Nagyon bizakodom benne ,hogy össze jön .De most megnyugtattok mert " kicsit " elkeseredtem.
2016. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!