Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elemezzétek ki a görbém! Volt...

Elemezzétek ki a görbém! Volt már peteérésem? Nem furcsa a görbém? Ha volt, jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

[link]


Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok. Köszi!


2009. ápr. 26. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenki véleménye érdekel!
2009. ápr. 26. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jókor voltatok együtt.Napok óta fenn van a hőd.Ha nem esik le akkor babás vagy!Sok sikert!Szorítok!!!:)
2009. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak az én példám: amikor ennyire cikk-cakkos volt a görbém, nem volt peteérésem.
2009. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindent jól jelöltél akkor 19 ciklusnapon volt a peteérésed. És ez még nem veszélyesen cikk-cakk.

A peteérésre utal az ovu teszt utolsó pozitív, a tojásfehérjés nyálka (ami legtöbbször az utolsó peteérés napján jelenik meg és utána "szárazság" következik), és a hőd is most már fenn van az átlaghőd felett. Még van jópár napod hogy kiderüljön hogy babás vagy-e :)

2009. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Utolsó helyett utoljára... Elírás :)

2009. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!