Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3,5 éve csak megszakítással...

3,5 éve csak megszakítással vagyunk együtt. Nem furcsa, hogy nem "csúszott" még be a baba?

Figyelt kérdés
4 Éve vagyunk együtt. Az elején szerencsétlenkedtünk gumival, meg kúpokkal, aztán már csak annyi volt, hogy egyszerűen "kivette a pillanatban" . Eleinte tartottam tőle, hogy csak nehogy... Aztán ahogy telt az idő, már nem idegeskedtem rajta, az elmúlt fél évben, meg elkezdtem gondolkozni, hogy miért nem jött még össze véletlenül sem? Most már nem lenne gond, téma, hogy lassan lehetne majd. A körülöttem lévők többen jártak úgy, hogy lábon kihordtak egy szívinfarktust, hogy basszus terhes lettem, pedig belém se ment. Tudom, hogy nem biztonságos. Megeshet, hogy probléma van köztünk?
2016. dec. 20. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi több,mint 10 évig alkalmaztuk ezt a módszert,így mikor szóba került a gyermekvállalás én is féltem. Pont emiatt,hogy ha ez ennyire megbízhatalan módszer,akkor hogy nem lettem még terhes,biztos van valami gond. Szerencsére nem volt,mert amikor eldöntöttük,hogy itt az idő, a második hónapban sikerült a baba. :-)
2016. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi több mint két évig megszakítással voltunk együtt. Persze nem lett volna gond ha összejön, de még nem terveztük. Viszont mikor eldöntöttük, hogy itt az idö, elsöre sikerült. Nem minden esetben "csúszik" be a baba :)
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Van, akiknek bejon 10 evig is akar, meg van, akinek elsore besikerul a baba. Ennyire megbizhato ez a modszer.
2016. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi 1,5 evig naptar-modszerrel "vedekeztunk", tehat csak peteres korul 4-5 napig hasznaltunk gumit, a toobi alkalommal belem elvezett a parom.

Most elesben megy, ez volt az 5. sikertelen honapunk. Kezdek en is izgulni, mert naponta-ketnaponta egyutt vagyunk. :-/

2016. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi 6 éve! Most akartuk a babat es sikerult 8hónap alatt!
2016. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
mi is 3,5 evig igy vedekeztunk. mikor akartuk 6. honapban sikerült.
2016. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi is ezt alkalmaztuk egy par evig semmi nem volt soha majd szules utan szinten es neztunk mikor besikerult igy a teso. 😂
2016. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi mindenkinek? :)
2016. dec. 21. 05:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérdőjel véletlen volt :D
2016. dec. 21. 05:43
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy parom regen.vele soha nem vedekeztunk,a necces napokon is csak kihuzta elotte.amugy meg azt sem.1,5 evig ment ez igy,aztan szakitottunk.neki volt gyereke,es nekem is mar.

A mostani parommal egyszer tortent ovszer nelkul a 10.napon,kivette mielott elment es megis terhes lettem.

Ezen mar en is agyaltam,hogy az elozo baratommal lehet nem illettunk ossze,a moatanival meg pont passzolunk.szules utan rakattam is fel spiralt ;)

A ket nagy gyerekem kozul az elso tervezetten,az elso honapban sikerult,a masodik pedig szinten egy "veletlen" alkalombol lett.

2016. dec. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!