Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy élitek meg a meddőséget?

Hogy élitek meg a meddőséget?

Figyelt kérdés

Akinek úgy tűnik, hogy betegség miatt nem lehet gyereke...az hogyan éli ezt meg? Mit csináltok?

Örökbefogadtok? Nem fogadtok örökbe?



2014. aug. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én a 7. spontán vetélésem után a párommal arról beszéltünk h. nevelőszülőnek jelentkeznénk,szerintem ez jó ötlet!

2014. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nagyon nehezen :( Már 9 éve nem jön a baba :( Túl vagyunk 2 sikertelen lombikon 1 fagyasztott beültetésen. A harmadik lombik lett volna a héten de hiába volt meg a stimuláció nem fejlődtek az embriók 2. nap után így most megint nem sikerül :( Novemberbe újra nekifutunk :) Én még bírom lelkileg addig csinálom. Most 1 napig bőgtem és próbáltam elfogadni, túllépni. Feladni talán sosem fogon minden vágyunk egy babó. Én 28 a párom 36 éves.

2014. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: szarul - már elnézést.
2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Kedves második...alaposan kivizsgálatk téged a lomikok alatt? Laporosztópiával is?

2014. aug. 23. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Második vagyok. Laparoszkópi még nem volt. De volt 2 átjárhatósági, hormonsor, MR, összeférhetetlenség, genetikai vizsgálat. Az inzulinom nem stimmelt de erre szedek gyógyszert és már ez sem akadálya a dolognak. A pajzsmirigy rendben van.

2014. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha semmi szervi baj nincs, akkor össze fog az a baba jönni majd egyszer váratlanul :-).
2014. aug. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!