Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-em van, arra gyógyszert...

PCOS-em van, arra gyógyszert szedtem, mivel magától nem volt vérzés. Babát szeretnénk, a fogamzásgátlót abbahagytam . Ismer valaki olyan természetes gyógymódot, ami meghozza a vérzést, s segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 11:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia én is pcos vagyok ráadásul csak 1 petefészkem van.Soha nem jött meg magától,én is yadine-t szedtem,endokrinologushoz mentem,mert a nőgyógyászok tényleg nem foglalkoznak ezzel.Babát szerettem volna.A doki fél évig mekforalt és merkformint (lehet nem jól írtam)szedetett velem.Utánna magától megjött,össze vissza de én annak is örültem.Végül is nem sokára baba lett!Ja és szülés után a szoptatás befejezése végén megjött azóta is,gyógyszer nélkül.A kis lányom 2,és most dolgozunk a tesón,ha nem sikerül,újra megyek dokihoz.Nekem így sikerült!
2014. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor van remény:) Csak ilyenkor az ember azt kérdezi magától, hogy " miért pont Èn?". Tudom ez türelem-, s időjáték. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 22. 16:36
 13/14 Manka68 ***** válasza:

A miért pont én kérdésedhez : Mára a PCOS/Inzulin rezisztencia népbetegség lett, a nők nagy százalékát érinti. Gondolom a helytelen életmód (sok stressz, sok szénhidrát, kevés mozgás) miatt. Ezért is olyan hatásos a hármas kezelés. :-)

Lehet hogy a nődokid azt mondja magáról, hogy a PCOS a szakterülete, de ha csak a fogamzásgátlóig és a clostilbegyt-ig jut el, akkor felejtős.

Ez számomra olyan, mintha egy buszsofőr azt mondaná, hogy az utasszállító repülőgép a szakterülete... Jármű az is, de nem ülnék be abba a gépbe amit ő vezet. :-)

2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
aviva hormontorna nekem segitett PCOS es egy fel; ev torna utan bamm terhes lettem
2014. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!