Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-em van, arra gyógyszert...

PCOS-em van, arra gyógyszert szedtem, mivel magától nem volt vérzés. Babát szeretnénk, a fogamzásgátlót abbahagytam . Ismer valaki olyan természetes gyógymódot, ami meghozza a vérzést, s segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok ahogy te, 5 évig szedtem fogamzásgátlót, 1 éve nem szedem és 1x jött meg.. Elmentem endokrinológushoz aki a 3-as kezelést javasolta, elvileg ettől majd beáll rendesen.
2014. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem leirni, hogy próbáltam a barátcserjét meg a méhpempőt de nem jött meg egyiktől sem.
2014. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A szigorú diéta es mozgás (esetleg, ha kell, gyógyszer) nélkül az egesz nem ér semmit sajnos! A barátcserje nalam nem ért semmit

Ugyhogy hajra, megéri csinálni :)

2014. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha kezelve van a PCOS akkor meg fog jönni. Ha van Ir-ed akkor nagy rá az esély hogy sikerül spontán ha rendezödnek a hormon problémák. Én sajnos az a kis % vagyok akinek nem ilyen eredetű a PCO. Igy nekem kell az orvosi segitség a teherbeeséshez.
2014. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A doki azt javasolta, hogy amennyiben 3 hónap alatt nem történik semmi, akkor menjek vissza hozzá, s felírja milyen kezelések, ill. vizsgálatok kellenek. Az Ir, nem tudom mi.
2014. jan. 22. 12:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Az Ir inzulinrezisztenciát jelent. A PCOS hátterében ez áll az esetek döntő többségében. Milyen gyógyszert szedtél a PCOS-ra? Ezt a betegséget csak szénhidát diéta- sport és metformin hatóanyagú (egyébként cukorbetegeknek adott) gyógyszer kombinációjával lehet kezelni.
2014. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Yadine, normál fogamzásgátlót, hogy egyáltalán legyen rendszeres vérzés. Nekem soha nem jött meg magától, de sztem Nekem inzulinrezisztenciám is van, a legutóbbi ultrahangon nem látszódtak ciszták, de mivel megint nem jön meg, valószínűsítem, hogy mire megint a dokihoz jutok, újból tele lesz a petefészkem.
2014. jan. 22. 12:28
 8/14 anonim ***** válasza:
ha tudsz menj a mensmentisbe a fogamzásgtló nem megoldés söt még ronthat is rajta....
2014. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

általában a pcos mögött IR van, és ha az rendeződik, akkor a vérzés is rendszeres lesz.


a fogamzásgátló elnyomja a tüneteket (mert jelentkezik a megvonásos vérzés, ill. nincsenek ciszták), de ha abbahagyod, többnyire sokszorosan jönnek elő ezek. Ne nőgyógyászhoz menj - tisztelet a kivételnek, nagyon nincsenek otthon a témában, de hát nem is ez a szakterületük - hanem keress egy jó endokrinológust.


[link]

2014. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak az a vicces, hogy az orvosomnak a PCOS a szakterülete, ill. szülésznő is.
2014. jan. 22. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!