Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tehetnék, hogy eltűnjön a...

Mit tehetnék, hogy eltűnjön a cisztám? Lombik előtt állunk.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 26. napon, tegnap voltunk a szokásos lombik előtti ellenőrzésen, ahol a bal petefészekben egy 25 mm-es cisztát talált az orvos. Novemberben is ezért kellett halasztani mostanra a kezelés elkezdését, de decemberben, amikor nőgyógyásznál voltam uh-n, már nem volt ott, tehát a novemberi a menstruációval távozott. A lombikos orvos ezt mondta, hogy amikor megjön, az első napon menjek be uh-ra és vérvételre, és ha most is távozott a vérzéssel, elkezdhetjük a programot. Ha nem, azt mondta, akkor még meglátjuk, hogy leszívja-e és elkezdjük, vagy ismét halasztunk. Nagyon bíznék benne, hogy ismét távozik a vérzéssel, és minden probléma nélkül el tudjuk kezdeni a lombikot. Tudnátok segíteni, hogy mivel növelhetem ennek az esélyét? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 7. 21:36
 1/5 anonim válasza:

3 lombikból nálam is előfordult 2x. Nekem azt mondta az orvos, hogy addig nem távozik, amíg a menzesz meg nem jön, viszont amíg ott van, a menzesz nem indul el... (ördögi kör)!


Nekem is el akarták halasztani, de mondtam a doktornak, hogy majd a következő UH-ra "megoldom" (volt, hogy csak 4 nap kellett hozzá!:)


Szóval:

C vitamint vagy citromos dolgokat ne egyél, az késlelteti a menzit, az igazi (nem bolti) vörösbor viszont előrébb hozza!:)


Én mindennap ittam egy pohár (kb. másfél dl házi vörösbort) + diófalevél teát reggel és este (az segíti a ciszta kifakadását), illetve mikor megfőztem és kihült kissé 1 dl-el este és reggel is irrigáltam. + Aviva torna (hasprés)!


Mindkét esetben sikerrel jártam ezzel a módszerrel!


Remélem neked is sikerült! :)

2014. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves válaszoló!

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de ez a módszer máshol elhelyezkedő cisztáknál is segít, vagy kifejezett petefészekre jó? Köszi a választ! A kérdezőnek remélem sikerül, mi is lombikosok vagyunk, 2. konzultációs időpontra várunk. Szorítok!!!

2014. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Még miómára is lehet, hogy segít, de nekem csak petefészekcisztám volt (az egyik esetben 3x3 cm nagyságú).

Elképzelhető, hogy elég lett volna csak a diófalevél vagy csak a hasprés, de nem akartam a véletlenre bízni így mindet csináltam és nekem biztosan bevált 3-5 napon belül!

Sok sikert!:)

2014. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! Ma megjött pontosan 28 napra, és már voltam is bent az orvosomnál, és eltűnt a ciszta, ahogy vártuk, a menstruációval! :) Mi a szeretkezést "használtuk", illetve rengeteget ittam, így már ma el is kezdjük a stimulálást, szóval nagyon boldog vagyok!!! Remélem, minden sikeresen alakul végre ebben az évben, és én is Anyuka lehetek, ugyanezt kívánom Nektek is!!! :)
2014. jan. 10. 13:49
 5/5 anonim válasza:
Örülök! És egy nagy adag szerencsét Nektek!:))
2014. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!