Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék hogy eltünjön a...

Mit tehetnék hogy eltünjön a lábamról a gomba?

Figyelt kérdés

sajnos gombás lett a lábam az ujjaim között és már annyi mindent kiprobáltam de nem használt semmi...

a lamisil és a canesten semmit nem hatot a cipőimet kifertőtlenítettem

van valami jó megoldás hogy elmúljon?


2009. márc. 22. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász?

Ha ezek a krémek nem használtak és nem kezelteted, nagyon eldurvulhat a helyzet.

2009. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp bőrgyógyász. Nekem pár éve volt hasonlóban részem: 2 napot kiszálláson töltöttem szállodában és a zuhanyzóban szedtem össze gombát. Persze mindenki tudta hogyan kell kikezelni, megvettem én is mindenfélét de semmit nem értem el vele. Aztán elmentem a dokihoz, elmeséltem neki, hogy mi mindennel próbálkoztam. Elmondta, hogy a leghelytelenebb dolgot csináltam magammal; felírt kenőcsöt amit a gyógyszertárban kevertek ki, azzal múlt el 3 hét alatt.
2009. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el bőrgyógyászhoz, ha nem segitett a canesten. Kapsz valami gyógyszertári kenöcsőt. De több hétig kell használni, és lehet, hogy gyógyszert is kapsz ami belsőleg hat. Legalább 8 hét mire rendbe jön..
2009. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia!

Én hasonló cipőben jártam,mint te.Elment a bőrgyógyászhoz,és kaptam olyan kenőcsöt,amitől 2 hónap alatt legrosszabb estben elmúlt a problémám.m

2009. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!