Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van 20évesen lila...

Miért van 20évesen lila karika a szemem alatt? (Nem vert meg senki! Mielött jönnének a humoros megjegyzések! ) Mit tehetnék hogy eltűnjön? Úgy nézek ki mint egy zombi! :-S

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 18:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Färadtsäg, kialvatlansäg, rossz verkeringes okozza. De ne aggodj, szinte mindenkinek van, nekem is es 21 eves vagyok. (: Egy kis korrektor megoldja, mäst nem igazän lehet tenni ellene...
2012. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az előzőt még kiigazitanám a vérszegénységgel.
2012. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor a rossz vérkeringésre szavazok!:) Mert a többi úgy ahogy rendben van!Köszi a választ!Ment a zöld kéz!...
2012. jan. 13. 19:03
 4/8 A kérdező kommentje:
A vérszegénységnek még milyen tünetei vannak?
2012. jan. 13. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném: vitaminhiány, szervi probléma.
2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kisebb normál nagyobb

Címoldal / Egészség

A vérszegénység jelei

Hogyan kezeld?

A vérszegénység egy gyakori betegség, mely, ha felismered nagyon könnyen kezelhető. Ehhez azonban ismerned kell a tüneteit és a jeleit.

Szerző: Lám Luca

Forrás: Femina.hu

2007.07.29.

hirdetés


A vérszegénységben szenvedőknél vagy a keringésben részt vevő vörösvértestek száma csökkent le, vagy a hemoglobin mennyisége, minősége nem megfelelő. Tulajdonképpen számos dolog okozhat vérszegénységet, így például: jelentős vérveszteség, genetikai rendellenesség, komoly betegség, felszívódási zavar, gyomor-bél betegség, hiányos táplálkozás, rendszeres kávézás, nikotin- és alkoholfüggőség.

A vérszegénység tünetei

Rejtett betegségek

IBS »

PCOS »

Orrpolip »

Kalciumhiány »

Szívbetegség »

Hyperthyreosis »

Vérszegénység »

Cukorbetegség »


A vérszegénység legjellemzőbb tünetei:


fáradékonyság

letargia, lehangoltság

gyengeség, szédülés

koncentrálóképesség hiánya, feledékenység

gyakori megfázás.

meg persze vérteszt kimutatja.. de én állandóan vérszegény vagyok (hiába szedtem rá gyógyszert) és ebből max a fáradékonyság igaz, meg a szédülés, de az az alacosny vérnyomásom miatt illetve a feledékenység.. a gyakori megfázás olyannyira nem, hogy kevesebbet vagyok beteg mint egy átlagos ember.

2012. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja stresszes állapot,de pusztán az is,ha a vékony bőrön keresztük átlátszanak a kapilláris erek,nem mindíg orvosi a probléma.A kialvatlanság,a füstös helyek mindd okozói.A gyűrűsujjaddal otthon finoman körkörösen masszírozd.Ez serkenti a vér-és nyirokkeringést.Krém is szükséges.
2012. jan. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!