Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy szedjem a Clostylbegitet?...

Hogy szedjem a Clostylbegitet? Nem értek valamit.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma írt fel a doki nekem Norcolutot, hogy meghozza a vérzésem, és Clostylbegitet 3 hónapra. A Clostyra 2x1-et írtak, de a betegtájékoztatóban az áll, hogy naponta egyszer kell bevenni. Most akkor mi van? 1x2 vagy 2x1?


2013. dec. 18. 21:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Eleve closty mellett 2 napont kéne uh-ra menni, úgyhogy én kihagynám. A leírtak alapján én nem bíznék a dokidban, de te tudod. Nagyon nem jól kezel.
2013. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Úgy nem sok értelme van a ciklus követésnek, ha csak hetente tud nézni. Valóban kétnaponta szokták nézni. Teljesen egyéni ugyanis, hogy kinek mikorra lesz akkora méretű, hogy már repedni fog.
2013. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Akkor nézzek utána hogy hol rendel még, és menjek a doki után?
2013. dec. 22. 12:19
 24/25 anonim ***** válasza:
nem, szerintem keress egy rendes dokit, neki kellett volna mondania ezeket neked és nem nekünk és az, hogy valszeg pcos vagy és clostyval kezel már régen rossz.
2013. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez volna a megoldás. A dokinak kéne tudnia mi a teendő. Eleve a clostinál alap a cikluskövetés, illetve jobb helyeken az eredményesség javítása érdekében tüszőrepesztőt, illetve progeszteron pótlást is adnak. Ettől függetlenül amúgy szerintem a PCOS-nek kéne először utánamenni. Ha az nincs megfelelően kezelve létre sem jön a terhesség, vagy könnyen vetélés lehet a vége.
2013. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!