Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegitet kezdtem el...

Clostylbegitet kezdtem el szedni, ugye nem lesznek ikreim?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek ettől lettek iker babái?
2013. dec. 12. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
elöforsul de nem annyira gyaori mint inszemináció vagy lombik alatt. nekem pl mindkét hónapban csak 1 pete érett töle sajnos a baba nem sikerült. De tudok olyat akinek ikrei lettek töle. Természetesen nagyobb rá az esély mint természetes uton amikor nem szed smemit az ember.Miért lenne oylan nagy baj ha ikrek lesznek? Alpból én sme szeretnék ikreket de mivel évek óta küzdünk a babaálrt igy azért nem bánnám ha ikrek lennének csak jönnének már. Pesze hármas ikreket nem szereték, ismerek olyan családot is, hát le a kalappal az anyuka elött. Nekik lombikkal lettek.
2013. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most szedtem a clostit,2 tüsző érett meg tőle.Fél éve szedtem már akkor csak egy.Most sokkal jobb a helyzet,igaz most kaptam hozzá tüszőrepesztőt is.Meglátásom az hogy akinek már ilyenre van szüksége a teherbeeséséhez az örüljön ha egy babácska lesz belőle.De persze ha a két petémből kettő lesz azt megírom! :)
2013. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!