Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos clostylbegitet...

Ha az orvos clostylbegitet írt fel, és szedem is, akkor várható, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
Mert azért én csak 1 babát szeretnék egyszerre.
2008. márc. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A clostylbegytet azért kaptad hogy legyen peteérésed,nagyon nincs köze az ikerterhességhez!!!
2008. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
így van a closti csak az agyadat stimulálja, ami meg a peteérést. Nincs köze az iker terhességhez.
2008. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze azért előfordulhat ikerterhesség is.Mivel segít a peteérésben, így több petéd is megérhet, persze nem biztos hogy mind meg is fogan.Ezen ne aggódj.Örülj hogy lesz peteérésed, és talán babád.Nekem az első adag még nem segített, most jön a második.Nem volt peteérésem clostival sem:(
2008. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak azt hallottam,hogy ha jól hat a gyógyszer,akár 3 petesejt is megérhet egyidejűleg.
2008. márc. 4. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem használt annak idején a closty,bár volt peteérés vele,de nem lettem terhes.Most van egy kisfiam,aki 15 hós lesz,és kistestvért szeretnénk neki,de nincs peteérérs.Viszont azt tudni kell,hogy amikor 5 évig nem volt baba(addig próbálkoztunk),utána bánatomban lefogytam 5 kilót,és babás is lettem.Most viszont a szülés után még mindig maradt rajtam felesleg,sőt,plusz 9 kg is.Lehet csak fogyni kéne pár kilót,nem?
2008. márc. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!