Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Beülti másnapján...

Lombikosok! Beülti másnapján mensi jellegű enyhe görcsök, mi ez?

Figyelt kérdés
Beülti után 3.napon vagyok és egyfolytában úgy érzem hogy bármelyik pillanatban megjöhet,szúrkál a hasam(mensis görcsök)Igaz enyhék!Az első lombikomnál is ezt éreztem és beülti után 8-ik napon meg is jött! :(Mitől lehet ez vagy normális egyáltalán?Félek hogy ez sem sikerül!!

2013. nov. 24. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen normális. A hormonoktól van.
2013. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Te se szulj inkabb, ha nem tudsz felnott embehez meltoan irni... Beulti, mensi, nem tanitottak meg beszelni, de szexelni igen? Sajnalom a gyeked, jo hulye anyja lesz. :-(
2013. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod minthogy abba köss bele hogy ki milyen szót hogy ír le és hogy rövidíti?Amúgy,nem az ilyen válaszolókhoz szól a kérdés!Te hülyézel másokat,holott egy hatalmas tirpák vagy!?Látszik hogy anyád meg apád nem nevelt meg,ha ennyire unatkozol menj el dolgozni vagy iskolába és tanulj meg írni és viselkedni!!!
2013. nov. 24. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Valóban lehet a hormonoktól,vagy akár a beágyazódást is érezheted így. Tudod ,csak pozitívan ;),és ne arra gondolj,hogy lehet megint nem sikerült. Hány naposak voltak az embriók a beültetéskor? Sok sikert!
2013. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Próbálok pozitív maradni de elég nehéz az előző kudarc miatt,félek nehogy megismétlődjön!Három 3 napos babát kaptam vissza,bizakodom hogy legalább egy velünk marad!:)Ja és köszönöm a biztatást!!
2013. nov. 24. 21:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton volt a beülti és ugyanezt érzem.
2013. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik hogy nem vagyok egyedül! :) Tényleg kíváncsi vagyok hogy mitől lehet!?
2013. nov. 25. 12:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te hány napos embriókat kaptál vissza és hányadik beültetésed volt?Le írod nekem mikor kezdődtek nálad ezek a tünetek és hogy pontosan mit érzel mert én úgy érzem hogy megint meg fog jönni idő előtt!?De azért reménykedem! :)
2013. nov. 25. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk,hogy a beágyazódást érzitek,hiszen a beültetéshez képest annak most kell zajlani. Nagyon sok mindenkinek van "mindjárt megjön" érzés,és a menzesz még sem jelentkezik ;) Milyen gyógyszert kaptok? Én most kezdtem a stimulációt,és remélem nemsoká én is ott tartok ahol ti ;) Szorítok nektek!
2013. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot,reméljük tényleg csak beágyazódás de majd úgyis kiderül! :) Beültetés után én szedem tovább a bromokriptint de azt nem mindenki kap meg a letroxot,d-vitamint,utrogestant és kell még szednem asa protektet ez ugyan az mint az aszpirin protekt csak olcsóbb,c-vitamint(ezek kötelezők),plussz önszorgalomból szedek még e-vitamint,magnéziumot,folsavat,omega3-at!Remélem tudtam segíteni:)
2013. nov. 25. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!