Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 nem sikerült inszemináció...

2 nem sikerült inszemináció után szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Nektek hányadik sikerült? Vagy lombik? Volt egy spontán terhességem 3 éve, ami sajnos elhalt, azóta nem sikerült tehrbe esnem, még inszeminációval sem. Tudom, most sokan azt fogjátok írni, hogy persze hogy lehetek. Csak azt nem értem, hogy 3 éve 4 hónap altt hogy sikerülhetett spontán, most meg 3 évig nem sikerült, 2inszem sem segített. Megváltozott valami? Volt átjárhatósági, lapar, hister. Köszi előre is a válaszokat!!!

2013. nov. 20. 21:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7 év... az sem lehetett egyszerű! És persze a 9 hónap sem! Egyik hónap sem az ebben a helyzetben! Vajon miért nem sikerült addig? És utána hogyhogy sikerült? Mi történhet azoknál, akiknél hosszú idő után végre megtörténik a csoda? Valakinek még hozzáfűznivalója, tapasztalata ezzel kapcsolatban? Kíváncsi vagyok, hogy kinek mikor sikerült, márcsak az arányok miatt is és az esélyek miatt is!
2013. nov. 23. 23:33
 12/20 anonim ***** válasza:
A barátnőm túl volt egy csomó inszemen és utána is nagyon küzdött. A 6. lombik sikerült. Soha ne add fel, előbb vagy utóbb neked is sikerülni fog! :)
2013. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek mindig reményt adnak!
2013. nov. 27. 20:23
 14/20 anonim ***** válasza:
Olyan boldog vagyok!27.-én kellett volna hogy megjöjjön,de nem jött meg::)Tegnap csináltam egy tesztet és a második vonal látszódik már halványan,annyira örülünk neki,de még fel sem fogtuk.9 hónap próbálkozás után végre itt a pocaklakó.Ti sem adjátok fel!!Sok sikert!!
2013. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy sikerült!!! :D Nem adjuk fel persze, de azért 3 év az sok idő! Remélem nálunk is jönni fog mostmár!
2013. dec. 2. 23:52
 16/20 anonim ***** válasza:
Remélem már nem aktuális a kérdésed :) De ha igen, akkor tudom ajánlani az inofolic-ot, keress rá ha gondolod, nekünk majdnem két év sikertelenség után az első hónapban segített. Egy próbát megér!
2014. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Aktuális és szedem is csak sokszor elfelejtem bevenni... De mostmár nagyon oda fogok figyelni! De jó, hogy ezt most írtad! :D Köszi!
2014. márc. 5. 21:49
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Képzeld, nekem is az inofolic segített , úgy tűnik! Ma teszteltem pozitívat! :) Nekem helyre rakta az ir-t is és segített a teherbeesésnél is! Annyira örülök!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Főleg IR-eseknek!
2014. ápr. 26. 17:37
 19/20 anonim ***** válasza:

Örülök Nektek, szívből gratulálok!

Úgy látszik, tényleg tud valamit ez a szer, örülök hogy neked is segített!

(Az IR miatt javaslom tartsd a diétád, még ha nehéz is lesz, mert cukorproblémát okozhat ha nem figyelsz oda, az pedig sok rosszat!)

Hurrá!

2014. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálom tartani a diétát és mozogni is kell, séta nem hiszem hogy árt, vagy kicsi kerékpározás. :) Nagyon boldog vagyok! Már 3 + tesztem is van és erősödött mindig. :)
2014. máj. 1. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!