Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki méhen kívüli...

Lett valaki méhen kívüli terhes inszemináció következtében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, hogy előforduljon, mert előtte megnézik, hogy átjárható-e a petevezeték. De még ilyenkor sincs sajnos lehetetlen.
2012. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem akarom azt, de mivel nyilatkozom róla, ezért megcsinálja a doki az inszemet.

Csak azért kérdeztem, tudjam, mekkora az esély rá, hogy méhen kívüli lesz.


Ha több petesejt vándorol lefelé a closti következtében (mert attól több is megérik), akkor olyankor mi van? egymás után jönnek le, vagy elférnek egymás mellett??? vagy ilyenkor beszorulnak és akkor lesz méhen kívüli?


vagy miért nagyobb így inszemmel a méhen kívüli terhesség kockázata?


Bocs, hogy okoskodom, csak már napok választanak el az inszemtől és baromi para vagyok miatta.....

2012. jún. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!