Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 nem sikerült inszemináció...

2 nem sikerült inszemináció után szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Nektek hányadik sikerült? Vagy lombik? Volt egy spontán terhességem 3 éve, ami sajnos elhalt, azóta nem sikerült tehrbe esnem, még inszeminációval sem. Tudom, most sokan azt fogjátok írni, hogy persze hogy lehetek. Csak azt nem értem, hogy 3 éve 4 hónap altt hogy sikerülhetett spontán, most meg 3 évig nem sikerült, 2inszem sem segített. Megváltozott valami? Volt átjárhatósági, lapar, hister. Köszi előre is a válaszokat!!!

2013. nov. 20. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
esély ndig van. Mint tudjuk sokan több inszem és lombik után leszenek spontán babásak. Egyik ismrösömék 7 évet vártak babára és az elsö lombik sikerült elötte 4 inszem nem. Most pedig a kistesó elsö probálkozásra sikerült. Szintén tervezett együttlét volt tehát nem lehet azt mondani hogy nem agyalt rajta, de persze nem gondolta hogy elsöre sikerül. Kitartás. mi is 4 éve várjuk a kis csodát.
2013. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durván jó, h 7 év után sikerült és még durvábban jó, h a kistesó így összejött!!! Több helyen hallottam már, h az elsővel vért izzadtak, mire sikerült, a második meg már jött magától! :) Ti is 4 éve? Ó! Nagyon sajnálom,h ti is ilyen régóta szeretnétek. És neked volt terhességed? Elindultatok valamilyen irányba baba téren?
2013. nov. 20. 23:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ne add fel!!Biztos össze fog jönni.Nekünk is a 6.inszemináció sikerült!Már nem is számítottam rá.Lombikra is megvolt az időpontunk,és mégis az utolsó lehetőségnél össze jött.Mindemellett most olvastam a Hello baby magazinban,hogy egy párnak a 15.lombik se sikerült,és utána simán spontán összejött nekik!!! Szóval kitartás!!!
2013. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze, h lehetsz es leszel is! 2 ev , 4 inszem + 4 lombikon vagyunk tul, a negyedik lombik lett sikeres. Ugy,h semmi problemank nem volt. Kitartas, ahogy pozitiv lesz a teszt, eltorpul majd a kuzdelem es az ido. az ido!
2013. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Úr Isten! És még én nem bízok??? Ezek után azt mondom van remény!!! De jó!!! :D

Esetleg volt még valaki hasonló helyzetben? Hogy egy kis erőt adjon nekem!!! :D

2013. nov. 21. 21:43
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja: gartulálok csajok a kaisbabához!!! :)
2013. nov. 21. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:

Naná hogy sikerülni fog Nektek is!!!!


Mi 7 evet vartunk a babara. Őssze-vissza vizsgalgattak minket, semmit nem talaltak. Ket sikertelen inszem utan az elso lombik sikerult!!!!! A kis csodam mar egy eves... Remelem, a kisteso is rovid idon belul koveti... :)

2013. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3.inszemunk sikerult.
2013. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egyik ismerőmnek az 5-re jött össze.
2013. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Látom,nem csak nekünk nem jön össze a béby.Mi 9 hónapja próbálkozunk,nekem már van egy lányom,de valamiért nem esek teherbe,minden hónapban várjuk a csodát.Fel a fejjel!!
2013. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!