Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az 1es Női klinikán hogyan...

Az 1es Női klinikán hogyan zajlik egy meddőségi kivizsgálás? Mire számíthatunk? Kb. mennyi idő? Novemberre van időpontunk.

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én bevallom, nem vagyok jó véleménnyel róluk. Évekig jártunk oda és nyilván nem csak az ő hibájukból, de nem jött össze a baba. Rossz tapasztalataim: órákig kell várni (minden alkalommal min. 2-3 óra), önmaguktól nem tájékoztatnak a részletekről, neked kell kifaggatni és harapófogóval kiszedni belőlük, amit tudni szeretnél, futószalagon megy az egész, aki problémásabb eset, azt érzésem szerint gyorsan kiszórják. Jó tapasztalat: nővérkék végtelenül kedvesek, bármiben szívesen segítenek. Én a Kaálit ajánlanám. Az első alkalommal kell 10-15 ezret fizetni, utána a konzultációs díj már jóval kedvezőbb, kb. 1500 Ft. És itt emberként foglalkoznak veled, nem kell órákat ott rostokolnod. Az összes vizsgálatot megcsináltathatod TB alapon, elfogadják.
2013. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!