Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktinszint mennyi...

Magas prolaktinszint mennyi idő alatt helyre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bromocriptint szedtem, egy hónapig, köv. hónapban jött a baba. De hogy kinek-mennyi idő kell, az attól is függ, mennyire magas az a magas... egyéni kérdés.
2013. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, 780 volt most, a tiedet megkérdezhetem, hogy mennyi volt?
2013. szept. 15. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, csak hogy biztassalak kb 2 hétig szedtem a norprolacot (bromocrip. nem bírtam) és a köv. hónapban már terhes is voltam,előtte 3 évig nem... igaz kaptam mellé peteérés serkentőt, de abból csak pár szemet szedtem, mert nagyon fájt a petefészkem tőle, mégis lett 1 tüszőm. :) én a norprolacnak tulajdonítom a hatást, mert ha magas a prog. olyan mintha szoptatnál, természetes fogamzásgátló.

nézd meg ezt a jó kis videót róla, :

[link]

2013. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a férjemmel lassan 1 éve próbálkozunk babával. Szedtem már minden csodaszernek mondott dolgot (méhpempő, teák) és semmi. Most, hogy nem jött meg 3 hónapja kivizsgáltattam magam és nekem is magas lett a progreszteron értékem 1050. Azt mondták hogy a stresszes időszak miatt. ( másod diploma, cégen belűli kinevezés) én is bromot kaptam rá, amit 10naponta emelünk. Kezdetben 3x felet szedtem naponta, ma van a 11nap így mától reggel és este 1egész délben pedig egy fél szem. Szerdától pedig szedem a clostyt 5napig! Hát majd meglátjuk. Az orvosom azt mondta, hogy 2hónap és baba lesz. Egyébként, voltam endokrinologusnál is, ő azt mondta, hogy 1 szem is elég lenne esténként. De biztosra megyek és a nőgyógyász tanácsát követem. A tsh-m 5,2 volt arra kaptam l-thyroxint negyed szemet szedek. Erre az endokrinológus azt mondta, természetesen a vizsgálatok után (pajzs mirigy ultrahang, stb...) hogy nekem semmi bajom sincs, így azt a negyed szemet sem szedné! Ettől függetlenül szedem, szintén a biztos ami biztos miatt :) ! Remélem, hogy minnél hamarabb babásodunk mindannyian! :)
2013. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, természetesen a prolaktin szintem volt magas, nem a progreszteron :)
2013. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!