Pcos-s betegek. Szedett valaki közületek IR-re Gluformint?

Figyelt kérdés

A hormonokkal minden rendben. Csak az inzulin rendetlenkedik. Mindenhol metformint és hasonlókat olvastam, de gluformint szedővel nem találkoztam. Pedig kiváncsi lennék pár véleményre,tapasztalatra.

Már nagyon szeretnénk babát.

23L



2013. szept. 14. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla. Én is a metformin babások táborát erősítem (eleinte Meforalt,később Eucreast szedtem). A facebook-on van egy zárt csoport: PCOS Szívügy Alapítvány - Minden, ami PCOS. Nagyon sok tagja van, legutóbb, mikor néztem, meghaladta a 800 főt. ÉRdemes lenne közöttük érdeklődnöd, hogy ismeri-e valaki ezt a Gluformint (a hatóanyaga ennek is metformin, ugye?)
2013. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én Szerbiában élek,akkor valószinüleg ez csak itt kapható orvosság. Utánanéztem,és igen,metformin alapú.

Köszi a segitséget,utánanézek a csoportnak. :)

2013. szept. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!