Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha októberre van időpontom...

Ha októberre van időpontom lombikra, a leszívásnak vagy a visszaültetésnek kell arra a hónapra esnie?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ennyire szigorúan veszik? A menstruációm szeptember 20-án fog megjönni. Általában elég pontos +/- 1-2 nap. Ha abban a ciklusban csináltatnánk, akkor október elejére esne mind a leszívás, mind a visszaültetés elvileg. Ha adnék még 1 hónapot magunknak (hátha...), akkor pedig október 18-án jönne meg elvileg, és akkor október legvégére esne a leszívás, és lehet, hogy áttolódna már november elejére a visszaültetés, persze ezt nem lehet pontosan tudni. Ez lesz az első lombikunk, tehát nem tudjuk, hogyan is működik pontosan... Felhívnám a Kaálit, de üzenetrögzítő kapcsol be... Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 28. 12:38
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Kitartás, előbb-utóbb eléred őket. :-)

Nekem mindig úgy mondta a doki, hogy melyik hónapban indítja a stimut. Hogy leszívás-beültetés mikorra esik, az úgyis mindig attól függ, mikor jön meg, meddig kell stimulálni.

Nem tudom, milyen protokollod lesz, nekem kb két hétig fogamzásgátlót kellett szedni, ezután UH, és akkor megkaptam a lapot, amin napra pontosan be volt jelölve, mikor mit kell csinálni.

Mindenképpen próbáld meg elérni őket.

2013. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy legyen, köszönöm! :) Azt mondta a Dokim, hogy a "Nagy Hónap" előtti 21. napon kell bemennem UH-ra, és mensi 1-2. napjától stimulálni magam. Akkor próbálkozom továbbra is hívni őket, de az alapján, amit leírtál, a leírásban említett első és második ciklus közül valószínűleg a másodikban lesz a lombikunk. :) Szóval köszönöm! Csak olyan rossz, hogy nem tudom elérni az intézetet... Mert nem tudom, hogy ez mindig a stimuláció kezdetére vonatkozik-e (ahogy Te írtad) vagy orvosa válogatja?! Mindenesetre köszönöm a választ, és várok még, hátha valaki ír még tapasztalatot! :)
2013. aug. 28. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!