Inszeminációt csinálnak kórházak is vagy csak magánklinikákon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak TB által finanszirozott meddőségi központok. Pl Bp. János kórház-ban budai meddőségi centrum a neve. A gyógyszerekért itt is kell fizetni de minden beavatkozás vizsgálat ingyenes ha van TB-d.
2013. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a maszek dokim csinálja, ha nem kell hormon (spontán ciklusban is lehet), akkor 40.000Ft a beavatkozás. Én vidéki vagyok, és hiába ingyenes Pesten, nekem az üzemanyag ugyanannyi lenne kb, ráadásul 6-7* nem tudok el kéretszkedni a melóból; mert Pesten mindenhová oda kell érni 1; max. 2-ig. Szóval lehet hogy jobban jársz ha helyben csináltatod!
2013. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Szegeden a Klinikán csak Closti-t meg türszőrepesztőt írt fel az orvos, ez kb. 9000 ft volt.

Voltak ketten a szobában, ahol feküdtem, akik beadták maguknak a 40.000 ft-os tüsző-szaporítót, az egyiknek egy, a másiknak 2 érett tüszője lett. Nekem ennélkül a drága injekció nélkül lett 2. Orvosa válogatja, hogy mennyibe kerül az inszemináció. (megjegyzem, az egyik lány már 3. alkalommal volt és mindig 40.50 ezer volt neki a beavatkozás. Nekem most, utána sem kell szednem semmit. A dokim azt mondta, hogy majd akkor, ha ez nem sikerül (első volt)

2013. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!