Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciszta esetén kinek milyen...

Ciszta esetén kinek milyen tünetei, problémái voltak? Kicsit félek.

Figyelt kérdés
Megyek uh-ra, csak már előre félek. 2 éve próbálkozunk a 2. babóval:-(
2013. júl. 25. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
van akinek semmi tünete van akinek fáj elmarad a menzesz stb. Még sok más oka is lehet a sikertelenségnek, és sok nő még teherbeesik ciszta mellett is. A leggyakoribb meddőségi okok hormonális eredetűek.
2013. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Egyszer idő előtt jön meg iszonyatos fájdalmak mellett, a kövi hónapban meg késik és semmi fájdalmat nem érzek.
2013. júl. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!