Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, kérlek adjatok...

Lombikosok, kérlek adjatok erőt!?!

Figyelt kérdés
Most vágunk bele a lombikprogramba..SAjnos nincs más lehetőség...Még semmin nem voltam, mennem kell inszeminációkra meg minden..Sok értelmét nem látom mert én nem halottam még olyat hogy valaki az inszemtől lett volna babás, de próbálok pozitívan hozzáállni..Először is átjárhatósági!!Annyira, de annyira félek ettől az egésztől..Mit fognak velem csinálni??Tudom a cél lebegjen elöttem, de nagyon, nagyon félek..

2013. júl. 15. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, belevagtatok?

Mi tortent azota?

2013. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ooo..Nem olvastam kedves utolsó..Első lombikunk sikerült..Nemsokára születik a Kislányunk..Mindenkinek nagyon nagyon sok sikert kívánok!:-)
2015. febr. 20. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!