Lombikosok! HcG szinttel kapcsolatban kérnék segítséget! Megint nem sikerült?

Figyelt kérdés
Ma 13 napja volt az 5. beültetésem (harmadnapos fagyasztott embriók voltak). Tegnap és ma reggel is teszteltem, mindkettő teszt pozitív lett, a mai valamivel még erősebb is. Ma kellett vérvételre mennem... az eredmény HcG: 76,03, az asszisztensnő szerint határeset... azt mondják 100 felett jó... majd a jövő heti UH eldönti. Szerintetek?
2013. júl. 15. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanekkor 64 volt.

Annyira gyartra volt a prog szintem, hogy nem nőtt elég gyorsan (kétnaponta duplázódnia kell) a hcg értékem. Az eredeti 3*2 Duphaston mellé kaptam még 3*2 Utrogestan kúpot is, és így megmaradt a terhesség.

A fiam már 3,5 éves.

Hajrá-hajrá!!!!

2013. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

100 felett jó igen, de volt már rá példa, hogy kevesebb értéknél is baba született.

szorítok!!

2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Te is lombikos voltál? Próbálok bizakodni...csak nehéz, mert azt mondják ez határeset, általában nem sikerül... kivéve néha. Nem bírom ezt a bizonytalanságot.
2013. júl. 15. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem szerencsére az első sikerült.

Mondjuk nekem kétnaponta kellett hcg vérvételre menni, így gyorsan kiderült, hogy jelentősen lassul az érték növekedési üteme (nem duplázódik kétnaponta).

Ezért 1 hét után (ciklus 36. napján) kaptam meg az Utro-t is. A 6. héten észlelhető szívverés volt.

Róbert Károlyba jártam, Dr Fülöphöz.

2013. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Én Pécsre járok, itt csak egyszer kell menni a beültetés után 11-13 nap múlva. Aztán rá egy hétre jön az ultrahang... komolyan nem tusom mit gondoljak. Annyit tudok tenni, hogy tök ugyanazzal a teszttel tesztelgetek még pár napot, ha csökken a HcG, akkor a csík is halványodni fog, nem?
2013. júl. 15. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, minden rendben lesz! Nekem is így volt lombiknál, 61 volt a szintem és babám volt :)


Most pont nem az idegeskedésre van szükséged, ez biztos! Fő a nyugalom, sokkal többet ártasz, ha idegeled magad, mert még meg is jön és akkor annyi :(


Tesztelj két nap múlva, ha erős továbbra is és nem halványodik, akkor minden rendben van!


Szorítok nagyon!!!!!

2013. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most kaptam meg a leletet és kiderült, nem 76 hanem 176 volt tegnap a HcG-m. Ilyenkor mi van? Az a baj, hogy ma reggel is teszteltem és az halványabb volt...
2013. júl. 16. 11:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Hányadik napon volt 61 a HcG-d? Fagyasztott beültetés volt? Használtál Ovitrelle-t?
2013. júl. 16. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták (5. naposakkal, 12. napon vv), hogy százon felül jó az érték.


ugyanolyan tesztet használtál? Mert nekem az egyik fajta halványabb maradt a másikhoz képest, és mégis babát várok.

2013. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem harmadnaposak voltak és a beültetés után 13 nappal voltam vérvételen, vagyis akkor az a 11. dpo, nem? Ugyanolyan tesztet használtam mindhárom alkalommal...

Holnap mehetek egy ismétlő vérvételre, meg reggel tesztelek még egyet és majd meglátjuk mi lesz.

2013. júl. 16. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!