Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, kérlek adjatok...

Lombikosok, kérlek adjatok erőt!?!

Figyelt kérdés
Most vágunk bele a lombikprogramba..SAjnos nincs más lehetőség...Még semmin nem voltam, mennem kell inszeminációkra meg minden..Sok értelmét nem látom mert én nem halottam még olyat hogy valaki az inszemtől lett volna babás, de próbálok pozitívan hozzáállni..Először is átjárhatósági!!Annyira, de annyira félek ettől az egésztől..Mit fognak velem csinálni??Tudom a cél lebegjen elöttem, de nagyon, nagyon félek..

2013. júl. 15. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első hogy lehetsz ennyire gerinctelen??????
2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem te beteg ember vagy nem ide való!!Szemétláda!!Primitív!!Saját életed szegénységeit nem itt kéne levezetned, névtelenül...Elképzelem milyen ember lehetsz, és hidd el nem látok mást egy szánalmas kis lúzernél aki csak itt mer arcoskodni..Nagyon gratulálok, és bár vannak dolgok amiktől félek az ilyen embernek mint te, ne aggódj nem félnék szétrúgni a seggét!!!További jó éjt lúzerkém..Szerintem verd ki így éjszakára hogy mennyire kemény gyerek voltál, mert csajod tuti nincsen, és neked soha nem lesz ilyen problémád, mert nem lesz aki szülne neked..
2013. júl. 15. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj kérlek, nálam senki sem félősebb, ezt tuti így van. Túl vagyok 6 inszemináción, sajnos nem sikerült. DE nálunk csak azért nem sikerült az inszem, mert sajnos a párom spermiumjai és az én petesejtem taszítják egymást, és mint lombiknál kiderült, csak ICSI módszerrel tud megtermékenyülni a petesejtem a párocskámtól, ami azt jelenti, hogy 1 szép spermiumot belefecskendeznek a petémbe :)


Szóval az átjárhatósági vizsgálatot ki lehet bírni, nálam HYCOSY átjárhatósági volt, ezt ambulánsan végzik és ultrahangon követik ahogy a folyadék áthalad a két petevezetőn. Tényleg simán kibírható, ne rettegj tőle!!!!!!! Van röntgenes is, de én a sima ultrahangosat választanám a helyedben!


Ha nem vagy átjárható, akkor kihagyják az inszeminációkat és jöhet a lombik. Én már megbántam, hogy 6 inszemet csináltam végig, mert a 3. után a doki felajánlotta, hogy lombikozzunk, de én hittem az utolsókig abban, hogy sikerülhet inszemmel is a baba.


Most készülök a 2.lombikra.


Azt tudom mondani, hogy ha egy nő babát akar, a végletegik megy érte, és mindent kibír!!!!!!


Drukkolok neked, hogy legyen erőd az egész küzdelemhez és elősre sikerüljön a kicsikétek :)

2013. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!!

totál egyet értek az utolsó hozzászólóval én is rettegek az átjárhatóságitól de megpróbálok nem félni a cél a lényeg! én is ott tartok ahol te kedves kérdező !! de lehetsz terhes az inszemtől! csak kevesebb az esély,hogy elsőre összejöjjön!! bár nem tudom kivel van probléma de ne állj negatívan ehhez az egészhez! teljesen bevonzod!!nekem HSG lesz!! direkt rákérdeztem a professzortól ! neked milyen lesz?? minden hormonod meg van?? most már csak az átjárhatósági kell??

2013. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden kell még semmin nem voltam..A férjem azoospermiás..:(Donorspermás babánk lesz sajnos, vagy nem sajnos mert én már ennek is tiszta szívemből örülök hogy egyáltalán van lehetőségünk..Most még megyünk herebiopsziára, de a doki nem bíztat minket semmi jóval..Már beletörődtünk, örülünk annak ami van..Most már csak az kell hogy velem minden rendben legyen, és hogy sikerüljön ez az egész..Elkezdtem egy könnyvet írni erről az egészről, a feldolgozásáról, és hogy hogy éli meg ezt egy kapcsolat egy szerintem elég erős kapcsolat.Jó lenne ha happy end lenne a vége..Mindenkinek sok sikert kívánok..Köszönöm a válaszokat!!
2013. júl. 16. 08:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy lánynak aki velem együtt indult neki az inszemeknek szintén donorspermás inszeminációi voltak és a 3.inszemük sikerült. Azóta megvan a picilány, csodálatos és imádják :)
2013. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát sajnálom,hogy a párodnak is azoospermiája van!! dettó!! a páromnak meg volt a herebiopszia (nem találtak semmi használhatott) tehát nálunk is donoros inszem lesz! akkor teljesen egy a sorsunk!! én is feldolgoztam már azt a tényt,hogy csak így lehet babánk!!nagyon nehéz! de én is örülök,hogy legalább így lehet babánk!! akkor ti még előrébb vagytok egy kicsivel mint mi! a 3 napi vérvételed se volt meg?? hív,hepatitisz vérvétel sem meg a rákszűrés sem?jól értem?? ezek tuti kelleni fognak!! ha gondolod írhatsz privit és tarthatnánk a kapcsolatot!! de ha csak gondolod!!! 4-es voltam!!!
2013. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, en is lombikos vagyok, peyevezetekeim kozul az egyik atjarhatatlan, masik az lenne, de nagyon kanyargos, igy egybol lombik volt.

Az atjarhatosagi hsg volt, kb.10 perc es nem faj, azonnal meg is van az eredmenye.

Inszmrol nem tudok beszelni, de a lombiknal nagyon fontos, hogy pozitivan allj hozza, es bizz. Jo, ha van melletted olyan barat, akivel meg tudod beszelni, en sokszor a ferjemnek is "nyavalyogtam", probalt o is nyugtatni, de az nem ugyanaz. Vegul a baratnom, aki vegig adta a szurikat es jott velem uh-kra, egy nap szazszor is elmondta, hogy sikerulni fog, ne aggodjak, stb. Nekem ez nagyon sokat segitett.

Amugy termeszetes, hogy felsz, en akikkel ott taldljoztam a lombik soran, mind feltek, aggodtak.

A fajdalomtol nem kell felned, mert fajni nem fajsemmi, max.kenyelmetlen, de lelkileg sok a buktato, az biztos.

Mikor kezditej?

2013. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!!

Én a HSG vizsgálatról sajnos nem tudom azt mondani hogy fájdalom mentes nekem 20 percig tartott és rettentően fájt,de ez én vagyok mindenkinek más a fájdalomküszöbe.Szerencsés akinek nem fáj.Sok sok sikert neked :-))))

2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is végigcsináltam a 6 inszemet sikertelenül.Azonban nagyon sokaknak azzal is összejött.Nekünk végül az első lombik jött össze,egyből hármasikrek! Sok sikert,és kitartást nektek!
2013. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!