Pcos vagyok! 2éve nem sikerül a baba, le vették a labot a vért de az eredmények jók! Szeptemberbe akkarnak csinálni nálam egy átjárhatóságit! Belle mennyek? Akinek már csinaltak ilyent kérem h irjon!
Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:22
1/5 anonim válasza:
Ez nem kérdés!
sztk-n ingyenes, de az elképzelhető hogy (nagyon) fáj. A maszek hicosy 40.000Ft, de én nem éreztem semmit, és nincsenek is a féltve óvott petefészkeim/ méhem kitéve rtg sugárzásnak.
Itt csak ezt kell eldönteni.
2/5 anonim válasza:
Engem megnyugtatott, hogy azzal legalább nincs bajom. A hormonjaimmal van :(
3/5 anonim válasza:
Ugyan ez van velem :( en se tudom mi legyen :( bár nekem altatasba lesz ha lesz is valami
5/5 anonim válasza:
Bajcsy Kórházban megcsinálják SZTK alapon. Én csak görcsoldót vettem be előtte. Fájt nagyon, mégis átjárható volt mindkét petevezeték.
Emellett menj el endokrinológushoz is, aki hormondoki és beállítja,. ha esetleg elcsúszott a TSH, prolaktin, mert ez is befolyásolja a teherbeesést!
Történetem: csakazertis2010.blogspot.com
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!