Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 30év felett tényleg nehezebb...

30év felett tényleg nehezebb teherbe esni? Ti mikor szültetek elöször?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

32 évesen estem teherbe elsőre, azonnal- pontosan tudtam, hogy mikor fogant a kisfiam. Néhány nappal a 33. születésnapom után született :)


Szerintem az is számít, hogy milyen a pár genetikai "összeillése"- a férjem külföldi (messziről)- talán ez is szerepet játszott abban, hogy pontosan akkor sikerült teherbe esnem, amikor elhatároztuk és akkor nem védekeztünk.


Természetesen ismerek olyan nőket a környezetemből, akik évek óta próbálkoznak. A húgom pl. 10 év házasság és 6 év próbálkozás után lett most kismama, ő is majdnem 33 lesz, mire megszületik az első gyermeke.

2013. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

azért ez nem azt jelenti, hogy betöltöd a 30-at, és megcsappan a petesejtek száma :) Szóval egyén, meg életmód, és genetika függvénye is a dolog.

26 voltam, mikor a fiam született.

2013. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

33 vagyok, két éve próbálkozunk úgy, hogy az elején kivizsgáltattuk magunkat.

Egy éve augusztusban volt egy terhességem, ami sajnos a betöltött 5. hét előtt spontán meg is szakadt.

2013. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Zoleeka88 válasza:
54%

Én még nem szültem, de ebben az életemben nem is szeretnék :)

Egyébként azt gondolom, hogy nem a kortól függ! Ismerősöm szeretett volna gyereket 50 évesen, meg sem fordult a fejében, hogy nem lehet neki (nem képezett blokkot) és 11 hónapra rá elő is bukkant a kis Édes :)

Azt mondom, hogy ha Te szeretnél gyereket, akkor higgy magadban! Ez mindenre vonatkozik! Betegségből való kilábalásra (ebben volt részem) és az élet minden más területére!

Higgy magadban, légy boldog, aminek meg kell történnie, úgy is megfog!

25F

2013. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Viktória 8571 válasza:

Sziasztok 34 éves vagyok van már 2gyerekem

A nagyobbikat 18évesen szültem a kisebbiket meg 25évesen.

És a mostani párommal szeretnénk közös babát és azt szeretném kérdezni hogy tényleg 30felett nehezebb teherbe esni?

Már 2honapja hogy próbálkozunk és még mindig semmi...

Előre is köszönöm a választ🙂

2019. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!