Van itt olyan, aki utólag megbánta, hogy fogamzásgátlót szedett? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen én. És soha többet nem fogom szedni.Igazából semmi gondom nem volt vele az utóbbi fél évig ( 7 évig szedtem huzamban ) Decemberben abba hagytam mert babát szeretnénk de már novemberben pecsételős vérzésem volt menzesz előtt 7-8 nappal. Ez minden hónapban elő jött egészen május-ig akkor 3-án meg jött aztán 9-én doki és mondta h a sok éves gyógyszer tönkre tette a nyálka hártyámat. Akkor kaptam gyógyszert rá. Az hatott nem volt pecsételés,de meg sem jött mert van pozitív tesztem de hogy ne érezzem jól magam tegnap óta pecsételek. Nem tudom h meg marad-e a baba csak bízom benne.
2013. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én közel egy évig szedtem soha többet(hozzáteszem állítólag az egyik legkisebb hormontartalmút).

Híztam pár kilót,a hajam és a fejbőröm szörnyű lett(iszonyú korpás,korábban sohasem).Decemberben hagytam abba,április elején újabb gyógyszer(norcolut) hatására jött meg a menstruációm,azóta semmi,pontosabban 10 napja pecsételő vérzés..

Sok cikket,tanulmányt elolvastam az utóbbi hetekben,egyértelműen mondom,hogy sosem szednék többet!Ha védekezéshez szükség,akkor van még más alternatíva,ha valamilyen eü.problémára adják,akkor ez csak felületi kezelés,abbahagyás után sokkal nagyobb lesz a gond,addig kell menni orvoshoz,amíg valaki vmi mást nem tanácsol

2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3!!!éve várjuk a babánkat.10 évig szedtem a fogamzásgátlót.És őt okolom a problémákért,bár nekem a ciklusom szabályos,de 20 éves korom óta szedtem,és a szervezetem egyszerűen elfelejtett működni!Mostanra úgy néz ki hogy sikerül helyreállitani az egyensúlyt.Remélem hamarosan sikerül is a baba.
2013. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló,sajnos ugyanigy jártam 2 hónapja,de kívánom hogy neked nem legyen gond!
2013. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 neszeneked999 válasza:
1es válaszoló, én is folyton pecsételtem, majd 3 hétig volt pecsételő vérzésem, és utólag derült ki, hogy terhes vagyok, mert ez miatt nem gyanakodtam rá, és tesztet sem vettem. most 17hetes kismama vagyok. bízz benne, minden rendben lesz
2013. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm 4-es és 5-ös. Én nagyon bizakodok hogy ott marad ahol van még legalább februárig.Most úgy tűnik abba maradt a pecsételés. A védőnő szerint ez normális mert most lenne az ideje a menzesznek.
2013. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én kb. egy évig szedtem (dokim szerint az egyik legalacsonyabb hormontartalmút), de elég rosszul voltam tőle (folytonos hányinger, szédülés fejfájás).- abba hagytam, jól lettem, de többet nem jött meg a menzeszem. Ennek már 3 éve és azóta egyszer jött meg... voltam mindenféle vizsgálatokon, kaptam hormonokat is de nem tudták helyreállítani. szeretnék babát is , de el vagyok keseredve, mert nem tudom, hogy így összejön e valaha...
2013. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Előtte (szedés előtt, nem a szedés alatt) milyen volt a ciklusod?

Milyen kivizsgálásokon voltál eddig?

2013. jún. 3. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fél évig szedtem. Teljesen megváltoztam tőle lelkileg, és nem tetszett. Mindenen elbőgtem magam. Híztam is tőle 5 kilót, és mivel nekem PCOra írták fel, nagyon fontos lett volna, hogy ne hízzak. Amikor elmentem másoik dokihoz, mondta, hogy teljesen fölösleges.
2013. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!