Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki össze vissza szedi a fogamzásgátlót és most jutott eszébe hogy 2 hónapja nem jött meg neki?

Figyelt kérdés
csinált egy tesztet ami pozitív lett de ő tovább szedi a fogamzásgátlót.nálam teljesen kiverte a biztosítékot.az egyik ismerősömről van szó.elment a dokihoz de a doki elment ebédelni erre ő hazament.
2013. máj. 23. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fulll vicc! Ha ez a lány te vagy, akkor csak sajnálni tudlak hogy ennyi ésszel áldott meg az Isten!

Ha meg a barátnőd ez az idióta, akkor vidd el az orvoshoz, mielőtt majd valami baja lesz.

2013. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem dehogy.nem én vagyok.nekem már van egy kisfiam és most kis tesót szeretnénk.aki már 4 hónapja nem akar összejönni. :( épp emiatt is vagyok felháborodva.mert akinek nem kellene annak ad az Isten
2013. máj. 23. 15:11
 3/17 A kérdező kommentje:
igazából csak ismerősöm kb egyszer beszéltem vele.de elmondta a barátjának is hogy pozitívat tesztelt,meg az anyósának is.
2013. máj. 23. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi idegbajos bolond van!Az egyik füvezik a másik piál.....Felelőtlenek,és az a baj,hogy nem ők szívják meg hanem az a picike aki bennük fejlődik.Mert ha beteg lesz nem ők fogják felnevelni,mert az ilyen elmebetegek eldobják egy kukába vagy ott hagyják valahol :(
2013. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát igen.de az a fura hogy mintha fel sem fogná vagy legalábbis nem érdekelné hogy terhes.nem fogja fel hogy egy kicsi életet hord a szíve alatt?
2013. máj. 23. 15:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem foglalkozik vele, még terhes. Most még lehet struccot játszani, bár nem érdemes, ha nem akar gyereket. Az akkor is elkezd nőni, ha ő nem akarja, és meg fog születni, akkor is, ha nem akarja. Gyerekes viselkedés ez, amit művel. De majd rájön, amikor hízik, kerekedik, és nem tud mit tenni. Ha akkor esik le neki, akkor akkor. sajnálom a babát. A lányt nem.
2013. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én is csak a babát sajnálom.egy ilyen embernek nem való gyerek.de ez a picike már ott van a szíve alatt és az a szörnyű hogy szerintem vagy elfogja vetetni vagy megszüli de egy ilyen ember hogy tudna felnevelni egy gyereket?aki már most károsítja?
2013. máj. 23. 15:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Sehogy,vagy ha addigra megváltozik benne valami akkor meg majd öngyilkos lesz a lelkiismeret furdalástól.Most le leszek nézve 1000% ,de nekem is volt még régen egy nem kívánt terhességem egy kalandból.amikor megcsináltam a tesztet teljesen kétségbe estem,meg nem örültem neki,DE oda figyeltem rá nehogy baja legyen,és meg is barátkoztam a dologgal.Mire elfogadtam és örültem neki addigra a sors megbüntetett és elvetéltem :( Nagyon rossz volt,még most is fáj az emléke pedig már van két kisfiam.
2013. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.dehogy vagy lenézve.te legalább vigyáztál a babának nehogy baja legyen.sajnos a természet másképp döntött akkor,de legalább már van 2 kisfiad.
2013. máj. 23. 15:29
 10/17 anonim ***** válasza:
hát igen....minden esetre ez a csaj nagyon felelőtlen.Nem ismered annyira,hogy beszélgess vele erről?Valahogy felkéne nyitni a szemét,hogy árt a babájának,meg ha nem is akarja akkor adja örökbe,de amíg benne fejlődik addig legalább vigyázzon rá és óvja!
2013. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!